Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

Lukrécia

/ #4861 Re: Re: Re: SZÍJ-GYÁRTÓ END LÁZ-ÁR KETTŐS, NYERŐ PÁROS

2011-11-04 10:47

#4860: SZERÉNKE - Re: Re: SZÍJ-GYÁRTÓ END LÁZ-ÁR KETTŐS, NYERŐ PÁROS 

 Igen, Szerénke, minden szavaddal egyetértek. Nagyon remélem, hogy ezt a sok mocskot büntetlenül a végletekig nem lehet csinálni. Az előbb megszakadtunk a telefonon, tudtam volna még sok mindent mondani, ami számodra is érdekes lehet. Hódmezővásárhelyet és a körülményeket talán kicsit jobban ismerem, mint a fórumozó átlag. Az életem egy szakasza erősen oda kötődött, éppen most takarítom ki a lelkemből és máshonnan is. Ha érdekel, privátban írok róla, vagy mesélek.

Az előzőekre visszatérve: A Gyurcsány és a Bajnai gazdagsága pedig azért jön jól nekik a véleményem szerint, mert addig, amíg ennek a két embernek a vagyonát mocskolják a birkáik előtt, addig az övékével nem foglalkozik senki. Ha megnézzük a TOP 100-as listát, úgy tudom, a Gyurcsány már nincs is benne. A Bajnait sem tudom, hol áll, de ő sincs a sorban elől. Ezek meg a vagyonukat külföldi bankokba mentik, ellenőrizketetlenek, gyerekek, unokák nevére szereznek mindent, nekik szeméy szerint szinte csak a ruhájuk van, amit felvesznek. Ez mennyivel gusztusosabb? Megint ott tartok, hogy ki a becsületes? Lehet ezt ragozni, közelíteni többfelől, a végeredmény ugyanaz. Már csak azt várom, hogy az emberek szeme mikor nyílik fel?

Üdv. L.