A Gyámhivatalok gyermekek jogait megsértő eljárása ellen!!!


Vendég

/ #41 Re: Újabb hivatali bűnözés!!!!

2016-06-18 06:56

#10: Rambó - Újabb hivatali bűnözés!!!! 

Van egy unokám,6 éves kislány.Másfél éves kora óta nevelőszülőknél van.Az apja anyja nem törődik vele.Az első 2 nevelőszülő úgy gondozta,hogy magamhoz tudjam venni.Rendszeresen látogatom.Állandó kapcsolatot tartok vele.2015 júniusába lett egy hivatalos központi gyámja,aki meg mondta az anyjának,ha nem látogatja örökbe adható lesz.Igaz Dr Gyám úr?Ön már 2015 nyarán eldöntötte,hogy semmibe véve az unokám családi kapcsolatait,örökbe fogadhatónak nyilvánítja az unokám.Ezért azt a nevelőszülő családot aki szívvel lélekkel haza gondozta félre állította.S hozott egy 50 év körüli házaspárt 2015 december közepén,akinek saját gyereke sosem volt,és gyereket sem vett ki soha az intézetből. Igaz Nevelőszülő?Ki adta nekik, úgy neveljék az unokám,hogy a vér szerinti családjához legkevésbé kötődjön.Semmibe véve azt az 5 és fél évet,hogy az unokámnak igen van vér szerinti családja.Unokám 3 hónap alatt olyan agymosáson ment keresztül,hogy már nem is akar közeledni felém.Kérdem én egy gyámnak van joga valakit elszakítani a vér szerinti családjától? S mert panaszt mertem emelni a nevelőszülő és a gyám ellen,bosszúból még jobban be korlátozták a láthatásom.Evvel semmibe véve a gyermek vér szerinti családjához való kötödés jogát. Ugye Dr Gyám úr?Remélem a másodfokú gyámhatóságot nem tudja úgy befolyásolni mint az elsőfokú gyámhivatalt.De arra kérem a jó istent,ha van,hogy a gyámnak és a nevelőszülőnek annyi lelki és fizikai fájdalma legyen,mint amit én élek át nap mint nap,az unokám hiánya miatt.