Mentsük meg a margitszigeti kisállatkertet!


Vendég

/ #135

2011-11-03 14:48

Nagyon jó emlékeim vannak ehhez a kisállatkerthez,többször elvittem oda a kisfiamat annak idején,mert az egyik legjobb szemléltető mód az ember tudásvágyának,hogy megláthatja és megismerheti közvetlen közelröl pl. az állatokat.Ez egy olyan része fővárosunknak ahol nyugodtan elférnek és senkit sem zavarnak.A Margit-sziget tökéletes hely arra,hogy az ember relaxáljon.Nekem speciel azért is ,mert különös vágyam az,hogy egyszer egy hasonló közeget müködtessek,mint ez a kisállatkert.Sokan vagyunk mi igy ezzel a kérdéssel szerintem.Gondoljunk bele abba a dologba,hogy az embernek gyermeke születik és nem olyan közegben él ahol igazán szeretne (ennek bármi oka lehet),de mégis át akarja adni a gyermekének azt a tudást és az állatokkal való törődést.Na ezt hívják kezdő szinten is felelőségtudatnak.Az állatokat nem csak szeretni kell hanem el is kell tudni látni,tartani(anyagilag bírni)ha már tartani akarjuk őket.Nos én azt mondom erre,vállaljuk fel nem mások,hanem Budapest nevében.Ha az kell Budapestnek,mert nem mindenki hallotta ezt a hírt,akkor nagyobb dobbal kell szétkürtölni és gyüjtést kell rendezni:anyagi javakat,élelmet az állatoknak,szénát,szalmát,kukoricát,búzát,mindegy mi legyen az....CSAK TEGYÜK MEG AMIT MEG KELL TENNÜNK!!!