Mentsük meg a margitszigeti kisállatkertet!

Judit

#126

2011-06-15 10:32

Béke szigete a Margitszigeten, ritka kincs itthoniaaknak, túristáknak, maradjon meg!

Vendég

#127

2011-06-23 15:06

Kedves szinfolt a kisállatkert.De azért egy kicsit tönkre tették mikor talajcserét hajtottak végre.Hogy gondolták azt, hogy ha a régi füves területet felszedik és ujat tesznek aminek a gyökere nem erős,hogy az tartós lesz,Igy egy sártengert vagy portengert hoztak létre.Nem is értem ezt miért csiálták mondván fertőzött a talaj.DE ennek ellenére azthiszem mindenki szereti a kis állatkertet. KÉREM NE SZÜNTESSÉK MEG köszönöm
Gyuri48

#128

2011-07-24 14:10

Támogatom, azonban más is veszélyben van. Az emberek sorsa élete
http://www.peticiok.com/felhivas_az_orszaggyleshez_hogy_a_sarkalatos_torvenyeket_a_haza
Még mindig aktuális, pedig 2010.decemberi petíció, ami mellett nagyon sokan elmentek:
http://www.peticiok.com/mit_kivan_a_magyar_nemzet_koveteljuk_a_sajto_szabadsagat

Vendég

#129

2011-08-22 12:00

Attól lenne több munkahely,ha megszünne az állatkert ?
Miért ilyeneken és a zenei kultúrán kell spórolni ?

Vendég

#130

2011-08-29 21:47

Életem elsö munkahelye, környezetvédelmi szerepe, informativitása tagadhatatlan.
A gyermekeink örömforrása,nem mondhatunk le róla.

Vendég

#131

2011-10-13 10:43

KEDVES ÁLLATVÉDŐK !!! Csak egy csendes kis kérdésem és kérésem lenne ? Oly nagy kérés lenne, hogy a szegény védtelen állatok mellett, a szegény védtelen emberek mellett is letennétek névjegyeteket ?

Vajon miből fogjátok Ti is fizetni a védendő állatkák költségeit, ha a bankok a Ti fejetek fölül is elvisz a tetőt a házzal együtt?

Ha szolidárisak vagytok az állatokkal, akkor tegyétek ezt a rászoruló emberekkel is és mi is szeretettel fogadjuk aláírásaitokat az emberek érdekében a " KIÁLTVÁNY !!! NYÍLT LEVÉL A MAGYAR KÖZTÁRSASÁG ELNÖKÉHEZ !!! " petíciónkon.

ÁLLJUNK KI MAGUNKÉRT, MÁSOKÉRT, AZ EMBEREK ÉS AZ ÁLLATOK JOGAINKÉRT!!!

www.peticiok.com/banki_karosultak_forumanak_peticioja

KÖSZÖNJÜK

MAGYAR BANKI KÁROSULTAK
CIVIL KEZDEMÉNYEZÉS

Anonymous

#132 Re:

2011-10-14 09:08

#131: -

KIÁLTVÁNY !!!    ÍRD ALÁ !!!    KIÁLTVÁNY !!!    ÍRD ALÁ !!!      KIÁLTVÁNY !!!
www.peticiok.com/banki_karosultak_forumanak_peticioja


Vendég

#133

2011-10-21 14:48

Szerintem nagyon fontos ,hogy megmaradjon mivel azok a gyermekek,felnőttek ill. ide látogató turisták is élményben részesülnek akik a fizetős állat kertbe nem tudnak eljutni,egyúttal növeli a turizmus színvonalát Magyar O.-gon!Sok kisgyermeknek nyújt egyfajta környezet ismereti,esztétikai élményt.

Vendég

#134

2011-10-22 23:04

Miért minden rendelet az állatok érdekei ellen születik?

Vendég

#135

2011-11-03 14:48

Nagyon jó emlékeim vannak ehhez a kisállatkerthez,többször elvittem oda a kisfiamat annak idején,mert az egyik legjobb szemléltető mód az ember tudásvágyának,hogy megláthatja és megismerheti közvetlen közelröl pl. az állatokat.Ez egy olyan része fővárosunknak ahol nyugodtan elférnek és senkit sem zavarnak.A Margit-sziget tökéletes hely arra,hogy az ember relaxáljon.Nekem speciel azért is ,mert különös vágyam az,hogy egyszer egy hasonló közeget müködtessek,mint ez a kisállatkert.Sokan vagyunk mi igy ezzel a kérdéssel szerintem.Gondoljunk bele abba a dologba,hogy az embernek gyermeke születik és nem olyan közegben él ahol igazán szeretne (ennek bármi oka lehet),de mégis át akarja adni a gyermekének azt a tudást és az állatokkal való törődést.Na ezt hívják kezdő szinten is felelőségtudatnak.Az állatokat nem csak szeretni kell hanem el is kell tudni látni,tartani(anyagilag bírni)ha már tartani akarjuk őket.Nos én azt mondom erre,vállaljuk fel nem mások,hanem Budapest nevében.Ha az kell Budapestnek,mert nem mindenki hallotta ezt a hírt,akkor nagyobb dobbal kell szétkürtölni és gyüjtést kell rendezni:anyagi javakat,élelmet az állatoknak,szénát,szalmát,kukoricát,búzát,mindegy mi legyen az....CSAK TEGYÜK MEG AMIT MEG KELL TENNÜNK!!!