Orbán Viktor mondjon le

gyurexi

/ #23 Re: Re:

2011-10-30 15:57

#4: almeida - Re:

Mi lenne, ha elszakadnál az MSZP-től, mert itt már rég nem erről van szó!Rendben, meg kell bűntetni őket a 8 évért, nem ez a gond.A gond ott kezdődik, hogy a rengeteg ígérgetésből nem, hogy semmi nem lett, hanem pont az ellenkezője.Az egyszerinagyarányúadócsökkentésből az lett, hogy maguknak osztogattak szét évi 500 milliárdot, amit a 300 ezer alatt keresőktől vontak és vonnak el!Ehhez kéne gratulálni???És ezek után meg valóban kapkodnak, bevezetnek mindenféle adót, csak azért, hogy ne kelljen lemondaniuk erről az évi 500 milliárdról!Ennek örüljünk???Amíg a gyűlölet elvakít barátom, addig eszed a fidcsi kommunikációját, s közben meg észre sem veszed, hogy a nép egyre szegényebb, de nem az IMF miatt/igaz az is teher/, hanem az új adók és elvonások miatt!!!Tudod a legtöbbünk már rég nem mszp-s/én pld. soha nem is voltam az/.Én speciel fideszes voltam, nem is tagadom mekkora naív voltam, de én legalább már látom, hogy óriási szart csinálnak, míg te nem akarod látni, inkább mindent a 8 évre meg gyurcsányra fogsz.Igazad van, szar munkát végeztek, de ezek most a szarra még rá is fosnak és szétkenik!!!Ha nem látod, a fejedben is óriási a baj!!!Én szóltam!!!