A szülői elidegenítés ellen


Vendég

/ #36

2016-05-28 01:01

Gyermekem apja elvette a kislányomat tőlem holott 10 évig én gondoztam, Már a szétköltözéskor sem volt korrekt a vagyonmegosztás tekintetében Sőt nem adott oda sok holmim és amiért kitartóan és rendszeresen kértem zaklatással feljelentet. PAS sindroma ami rá illi a viselkedésére Vagyis sülői elidegenitési szindróma, és az elsfeleségével is ezt tette,mert nála az első házasságából származó fia, mint a most 16 életévében lévő lányom. Ott az asszony azért hagyta a fiát nálam mert szerinte egy fiúnak az anyjánál volna a helye, Ezen vezérel szerint a kislányomnak nálam kellene lennie. Aljas ember , csak sajnos ahol a pénz ott a hatalom. Fél milliót keres havonta és igényli a minimál béres fizetésemből a gyerektartást amit most utólagosan vonnak a fizetésemből , és épp ezért alig tudok megélni. eddig 50%-ot vontak és volt olyan , hónap , hogy csak 44 ezer forintot utalt a munkáltatóm. LAufer Tibornak hivják ezt a szégyentelen apukát aki már a második gyerekének az anyját is tönkre tette. Feminim jellegű a volt felesége is mondta, és a PAS sindrómás szűlő leirásában ez is megtalálható. A család nagyon jó anyagi körülmények között él, mert a testévre a Laufer Tamás IVSZ elnőke. KRK szigeti tengerparti nyaralóval rendelkezik, ezt sem bérből és fizetésből a gyári keresetből spórolta. Az alábbi linken taglal PAS sindrómás leirás mintha rólam, vagyi saz én élethelyzeemről szólna.NAgyon rosszul van a gyeektartás mértéke megállapitva ha az egyik szülő pld aránytalanul sokat keres, mint pld jelen esetben apuka fél milliónál is tőbbet havonta,mert informatikával foglalkozik, akkor ne lehessen már a minimál béren tengődő anyától gyerektartást kérni aki ellen neveli apuka a leány gyermeket, holott anyuka 10 évig napi 24 órűban foglalkozott vele. Idézet a cikkből:"AZ elidegenitett szülő, akár évekig rászt vett a gyermek nevelésében, erős kötődésben a gyermekkel, mégis a PAS gyermekmost egyetlen olyan dolgot sem nevez meg, amit szeretett benne." Pedig én vittem mindig kislányom pici kora óta a sport foglalkozásokra. MÁra már a december 5-én a 16.életévét betöltő GAbriella 183cm maga és kiváló kosaras és edzője a 110 szeres válogatott Zsolnai Gyöngyi. "KIzárólagossági manőverek a gyermek életének fontos kérdéseiben történő döntésből is kizárja a másik szülőt" MInt pld a volt felesége esetében megtiltotta, RIdeg Évánakl, hogy szülői értekezleten rész vehessen, valamint nem tetszett neki ha a fia elelnőrzőjét aláirta. Ezt saját fülemmel hallottam. Sőt azt is hallottam, h a votl feleség kiabált a telefonba, hoyg LAufer Tibor tönkre tette az életét. MOst pedig az én életeem is tönkre tette azzal, hoyg kislányom elenm hangolta és nem jön hozzám , de a gyerektartás a hátralékkal együtt kemányen levonatja, AMelynek eredménye a mágy hónapalatt 210 ezer forint. Sőt lakásomra jelzálogot tetetett és a levonás ellenére ügyvédje az agressziv Dr Sárkány Márta végrehajtást kért. http://www.tabunyitogato.hu/cikkek/tudastar/pas--szuloi-elidegenitesi-szindroma.html Tehát kérem olvassák el a fenti linken lévő cikket, mert a jelenlegi élethjelyzetemre illik teljes mértékben. AMi a cikkben nem szerepel.hogy lAufer TIbor apuka alkohol kedvelő és a testvére is akinek külön vörös és fehérboros hűtője van, és a családban van egy hölgy a Laufer TAmás felesége aki pedig nagyon sörkedvelő, férje szerint is szarrá birja magát inni Szóval alkohol irányzat az nagymértékű, de ahol a pénz ott a hatalom és közben kislányom aki az én természetem örökölte, nélkülem nő fel. Apuka nem látja, hogy ezzel valamilyen szinten öngolt rúg magának.Ugyanis egyszer eljön kislányomban a felismerés pillanata és az apjától a nagy számonkérés.Remélem nem kell még sokáig várnom,mert minden nap a kislányom nélkül nagyon nehéz, nem látom ahogy felnő és az életének egy pillanatában sem vagyok ott.Addig a volt sógornőm aki szarrá birja sörrel inni magát a gyerekeit minden nap láthatja és azok meg azt látják, hogy az anyjuk szarrá issza magát és intenziven dohányzik. Én pedig antialkoholista vagyok és a cigarettát is messziről elkerülöm, sőt ha tehetem még a dohányos emberek társaságát is.