Az erkölcsös élet törvényi szabályozásáért!

Münchausen báró

/ #127 Re: Jehova Tanúi

2016-04-26 08:14

#2: Volt Jehovás - Jehova Tanúi 

 Nagyobb mesemondó vagy mint Münchausen báró. A megfogalmazásodból kiderül, hogy halvány gőzöd sincs semmiről, és olyan valótlan dolgokat állítasz, amik alapján bárki, aki ismeri őket bebizonyítja, milyen ember is vagy valójában. Ha valaki közülük feljelente rágalmazásést, kb. 5 mp alatt buktatna meg a bíró.

Tudod, az a vélményem, hogy bármelyikük különb ember lehet tőled...

"a munkaadóim is mindig jelezték, hogy bizonyos személyek érdeklődtek utánam." - Ja, biztos nagyon fontos ember lehetsz! Engem biztosan érdekelne a varroda vezetőjeként, hogy kik érdeklődnek a varrónőim után. Sőt erre fordítanám az időm jelentős részét. Nevetségessé teszed így magad...

"Még a kaják közül is csak azt kóstolhattam meg amit a felnőtt családtagok megengedtek." - Még meg is rágták helyetted, nem!

"Össze pakoltam a cókmókomat és leléceltem- ki is lettem tagadva-viszont azóta is figyeltetnek!" -
Áruld már el, hogy tagadtak ki, mikor nem is voltál a tagja?

Végén valami varrodába elmehettem dolgozni az egyik jehováson keresztül ahol szinte csak idősek dolgoztak. -
Légyszíves írd már meg pontosan melyik varrodáról van szó, szeretnék hitelt adni a szavadnak és leellenőrizni.