Kiállunk az üzletek vasárnapi zárvatartása mellett!

Hülyeország

/ #831 Re: Re: Re: Re: ÉLJEN A VASÁRNAPI SZABAD VÁSÁRLÁS!

2016-04-14 10:01

#615: - Re: Re: Re: ÉLJEN A VASÁRNAPI SZABAD VÁSÁRLÁS! 

 Nem vásárolok vasárnap, de ha kinyitnak újra a boltok lehet előfog fordulni. Márcsak azért sem vásárolok vasárnap mert nincs értelmes üzlet nyitva vasárnap, meg az is meg van szabva mit lehet árulni, és olyan nincs vasárnap ami nekem kellene. A chipset üdítőt kekszet egye az aki bálna akar lenni. Eddig is betudtam vásárolni nem az a gondom. Szóval ne küldjél el sem űrhajósnak se a holdra mert én is dolgoztam kereskedelemben ,végzettségem is van , az más kérdés hogy tovább tanultam, még ennnyit azért hozzá tennék, de nem éltem meg katasztrófaként ha vasárnap véletlen havi 1 szer vagy 2 szer rámkerült a sor. Amúgy meg utána 2 szabadnapom volt a hétközben. Persze volt hogy behívtak mert beteg volt valaki, de hát azért az ember tud szolidírítani. Nekem édes mindegy kinyitnak e az üzletek, én nem ellenetek vagyok. Hanem nekem ez a mentalitás nem tetszik ahogy előadjátok, mindenki felfogja mit akartok csak egykét boltos már gusztustalanul elküldi a fenébe az embereket. Ílyen boltos vs vevő párbaj alakult ki. Pedig még mindig mi hozzuk a pénzt nektek. A kereskedelemben dolgozókrol azért van ez a véleményem mert nagyon sokszor figyeltem hogy nem is kösszönnek, bunkóznak stb. mindegy milyen nap volt. Hétfő ,kedd ,szerda ,csütörtök,Péntek, szombat. Az ilyen ember ne dolgozzon kereskedelemben, ha én tudom magamról hogy ilyen vagyok az emberekkel nem dolgozom kereskedelemben. Mert azt sem hiszem el hogy muszájbol van ott, lehet tanulni bármikor, ja hogy az nem megy, hát akkor kérem viselkedni is tudni kell.