Kiállunk az üzletek vasárnapi zárvatartása mellett!


Vendég

/ #685

2016-04-14 03:40

Mert kereskedelemben dolgozom 8éve, és ebből 7évig nem lehettem a családommal hétvégenként. A gyerekeim úgy nőttek fel, hogy alig látták az anyjukat. Szinte minden szombat és vasárnap délután dolgoztam este 10ig. Az, hogy hétköznap kapok két pihenőnapot, az nagyon kevés, hiszen nem lehet egy hétvégi pihenőnappal összehasonlítani. A szüleim vidékiek, őket is alig láttam, hiszen persze, ott a vasárnap délelőtt, ami arra elég, hogy kora reggel elutaztunk hozzájuk, villámlátogatásra, de egy családi ebédet már nem tudtunk együtt elfogyasztani, mert sietni kellett a munkába. Felháborító! Soha nem tudtunk a családdal elmenni egy közös programra, strandolni egyet, vagy moziba, sehová. Nekem sajnos erre ráment a házasságom is. Most egyedül nevelem a gyermekeimet, és végre volt egy boldog évünk, amikor tudtunk közös programokat szervezni végre. És most ezt elvették, csak azért, mert vannak akik képtelenek kibírni egy napot a héten úgy, hogy ne vásárolgatnának. Kedves emberek! Vasárnap menjetek túrázni, sportolni, legyetek a szeretteitekkel, ahelyett, hogy céltalanul kóvályogtok egy üzletben. Az erdő vasárnap is nyitva van!!!