Kiss László és Gyárfás Tamás mondjon le!


Vendég

/ #374

2016-04-07 12:46

Döbenet, hogy ezt egyáltalán magyarázni kell. Én értem, hogy eltelt fél évszázad, de azt ne mondják, hogy megbűnhődött mert ép, hogy megfordult a börtönben. Elvileg 20 hónapot töltött a kiszabott három évből (már ez is nevetséges. Még Zalatnai Cili is többet űlt) de nekem nem stimmel ez a szám. Onnan gondoljuk ezt az intervallumot, hogy 20 hónappal a börtönbe vonulása után már versenyzett. Senki nem gondolta arra, hogy hogy versenyzett edzések nélkül? Mint volt versenyszerű úszó, tudom, hogy ez lehetetlen, úgyhogy ez a 20 hónap is bűzlik nekem. De igazából ez is mindegy. Mit fogunk mondani ezek után a gyerekeinkek? Igen, ez az ember tett egy nagyon rossz dolgot de nem számít mert várjuk az aranyesőt Rióból? Minden tettnek meg vannak a következményei és ezt 21 évesen már bizony tudnia kellett. A másik csúszó-mászó, akitől a gyomrom is felfordul a Gyárfás Úr. Álmomba nem gondoltam volna, hogy lesznek olyan gyengék, ostobák és gerinctelenek, hogy rákenik ezt a gyalázatot az áldozatra azzal, hogy kihívó volt és tulajdonképpen benne is volt a buliban csak aztán utólag meggondoltam magát. Könnyű ezzel dobálódzni mikor az illető már halott és ISMÉT nem tudja megvédni magát. Én az áldozat családja helyében biztos nem hagynám ezt szó nélkül! És egy utolsó gondolat.... Ha egy ember nem érti meg, hogy mit jelent az az egyszerű szó, hogy "NEM" és nem tudja megfékezni állati ösztöneit és még az sem hatja meg, hogy az áldozata teste elernyed a rosszul léttől az ne tanítson gyerekeket, lányokat, fiatalokat még 55 év múlva sem. És leszarom az olimpiát....