Kiss László és Gyárfás Tamás mondjon le!


Vendég

#351

2016-04-07 12:24

Mélységesen megdöbbentem,hogy vannak olyanok akik védelmeznek egy ilyen embert.Ez a cselekmény amit nem lehet semissé tenni!Nincs helyük ilyen embereknek a sportban és a közeledben sem!!!

Vendég

#352

2016-04-07 12:24

Sajnálom, hogy Kiss László úszómester nem érti mi is történik. Sem magát nem veszi komolyan, s bennünket sem tisztel. Hazugságban élt, s nem járt utána ennek a hazugságnak. Most sem szabadulni kíván, hanem inkább egy látszat-világot erőltet. Hagyja, hogy a hatalmon lévők még mindig használják, és lejárassák, vele minket is. - Pintér Éva Irén

Vendég

#353

2016-04-07 12:28

Mert kimondottan utálom és nagyon elegem van az erkölcstelen , becstelen a pozició álltal is visszaélt hazug jellemtelen emberekből!

Vendég

#354 Re: Re: Re:

2016-04-07 12:29

#268: IREN - Re: Re:  

 mindegy, hogy miben járnak, vagy hogyan viselkednek. Nem ez az oka az erőszaknak, nincs összefüggésben vele. Azért erőszakol valaki, mert egy olyan értékrenddel rendelekező ember, akinek belefér és jogosultnak érzi magát erőszakosnak lenni, az hatalmat akar gyakorolni, és úgy dönt, hogy megteszi. Ilyen emberek mindenhol vannak társdalmi, etnikai, gazdasági, hitbeli hovatartozásra tekintet nélkül.

Nincs a lányaiddal semim baj, akárhogy járnak! A védelmüket és az érdeküket az szolgálja, ha tudják, mi az erőszak valódi oka, és valódi körülményei.


Vendég

#355

2016-04-07 12:30

Ilyen embereknek nincs helyük a közéletben,ez nem egyszerű bolti lopás!

Vendég

#356 Re:

2016-04-07 12:30

#350: -  

 Ha semmi sem történt volna, nem lesz öngyilkos szerencséten áldozat! Talán te is passzióból 16 éves kislányokat erőszakolgatsz a haverokkal és azért véded ennyire?! 


Vendég

#357

2016-04-07 12:31

Ilyen tettre nincs bocsánat.

Vendég

#358

2016-04-07 12:32

Aláírtam a petíciót, mert lányaimat és annak lányait féltem, mert a fiatal férfiaknak ez a "bocsánatos" "elévült" csoportosan elkövetett nemi erőszak igenis példaként szolgál.
Gyárfás hogyan ítélné meg Kiss Lászlót, ha az ő lányát erőszakolták volna akkor meg? Nem hiszem, hogy Kiss Lászlót megvédte volna.

Vendég

#359 Re:

2016-04-07 12:32

#24: -  

 Nem vagyok hajlandó belépni egy templomba sem...


Vendég

#360

2016-04-07 12:35

Mert egy nemi erőszak nem évül el nem lehet semmisé tenni egy ilyen ember ne képviselje hazánkat.
pillangó

#361 Re: 6

2016-04-07 12:37

#6: -  

 Azzal egyetértek, hogy egy sunyi lejárató kampány része az elmúlt napok hírközlése Kiss Lászlóról. Viszont elgondolkodtatónak tartom, hogy egy 26-27 éves emberből hogyan lesz vezetőedző? Miért egy országos bajnok 2. és 3. dik helyezett fiatal "gyerek" kapja a bizalmat holott voltak magasabban kvalifikált SZAKEMBEREK is az Ő korában! Addigra mit bizonyíott, hogy ilyen tisztséget betölthetett? Kinevelt jó pár olimpikont, és bajnokot. Hány emberből? Vannak olyan TEHETSÉGEK akik többet hoztak volna ki csak éppen Kiss László szekerét tolták és hát ugye az "évek Őt bizonyítják" ! Igy van az évek, és nem az emberség a becsület, stb...! Ha annyira tökös gyerek akkor a róla elnevezett uszoda avatóján vajon közölte-e ezt a tényt amit elkövetett vagy "ha adnak fogadd el ha ütnek szaladj el"...?

A fentiek a mai kor szellemét is híven tükrözik! 

Természetesen senkinek nincs joga ahhoz, hogy elítéljen mást -mindenki egyenlő- (?= Orwell szerint vannak egyenlőbbek) viszont mindenkinek joga van ahhoz, hogy megítélje és levonja a következtetéseket!!!

A fentiek csak szemelvényei a magyar társadalomnak csupán, és ez a legborzasztóbb!


Vendég

#362

2016-04-07 12:38

Mert meneszteni kell ezt a gerinctelen Gyárfás féle maffiozó bandit.

Vendég

#363

2016-04-07 12:39

Erre a két alakra, a kutyámat sem bíznám...!!!
Nyomorultak...

Vendég

#364

2016-04-07 12:40

nemi eroszak nem elfogadhato

Vendég

#365

2016-04-07 12:41

nincs elévülés a csoportos nemi erőszaknak!
Igaz a mondás: kutyából nem lesz szalonna...!!!

#366 Re:

2016-04-07 12:41


Vendég

#367 Re:

2016-04-07 12:42

#350: -  

 Tudod, azt egyszer sem vitatta és cáfolta, hogy nem tett erőszakot. A bíróság pedig döntött. Igazán 75 évesen nagyobb bölcsességgel is rendelkezhetne, ha már azt állítják többen is, hogy milyen kíváló ember és pedagógus. Amíg nem mond le addig csak az uszó társadalmat és minket járat le azokkal együtt akik védik ezt a nyilvánvalóan védhetetlen tettet. Én azt akarom, hogy az uszó EB neerről, hanem az uszókról és eredményeiről szóljon.


Vendég

#368 Re: Re:

2016-04-07 12:42

#356: - Re:  

 Húú ezt nem is tudtam! Hol lehet erről olvasni? Öngyilkos lett?

 


Vendég

#369

2016-04-07 12:43

Szégyen!


Vendég

#370

2016-04-07 12:43

Mert egyetértek vele
Honnan tudod, hogy öngyilkos lett...!!!

#371 Re: Re:

2016-04-07 12:43


Vendég

#372

2016-04-07 12:44

Azért feltétlenül szükséges a lemondásuk, mert még annyi becsület sincs bennük, hogy a tett súlyosságát elismerjék és bocsánatot kérjenek - ehelyett az áldozatot becsmérlik, ami már egyenesen aljas dolog. Ugyanakkor mélyen elitélem Aczél Endre, újságíró véleményét is, aki egy lapra teszi fel egy lány esetleges szex kedvelését egy csoportos megerőszakolással. Ilyen hozzáállású újságírónak is visszavonnám az engedélyét. Ami még szomorúbb, hogy ezeknek az "ember"-eknek leánygyermekeik vannak. Megtisztelő dolognak tartanám, ha valamelyikük lánya elitélően nyilatkozna apjáról - ez talán az egyelten dolog, ami elgondolkoztathatná az ilyen értéktelen férfiakat.. Irén D.

Anonymous

#373

2016-04-07 12:44

MÉG EGYET A KISS – NAGY ÜGYRŐL - - - - - akkor hatályos BTK-t: 1961- 62-63
"II. Cím
A nemi erkölcs elleni bűntettek
Erőszakos nemi közösülés

276. §
(2) A büntetés öt évtől tizenkét évig terjedő szabadságvesztés, ha
a) a sértett - a bűntett elkövetésének időpontjában - az elkövető nevelése, felügyelete, gondozása vagy gyógykezelése alatt állt;
b) ugyanazzal a nővel azonos alkalommal két vagy több férfi egymás cselekményéről tudva közösült."
A büntetési tétel: 5-12 év szabadságvesztés. Bizonyos esetekben ez enyhíthető, de Kiss Lászlónál például nem állt fenn méltányolandó tényezőként a fiatalkorúság, ugyanis 21 éves volt.
Kiss László le sem töltötte a börtönbüntetését, másfél év múlva szabadult, mert egy befolyásos női olimpikon közbenjárt érte.
Kiss László 1963-ban már részt vett a magyar úszóbajnokságon, ahol a Spartacus versenyzőjeként bronzérmet szerzett 200 méteres pillangóúszásban. Lényegében jelképesen ült a sitten, majd elintézték neki, hogy a karrierje felívelhessen.
A körülötte lévők most pedig úgy akarják beállítani, mintha mindenki tudott volna az esetről, holott ennek a fele sem igaz. Nem elég, hogy kimosdatták ebből, még el is titkolták a nyilvánosság elől.
AZ ITTASSÁG SÚLYOSBÍTÓ KÖRÜLMÉNY - HA NEM TUDNÁ - ÉS LE SEM ÜLTE A HÁROM ÉVET - MAGA SZERINT UTÁNA NEM A RENDSZER BESÚGÓJA LETT - SOK ÁRTATLAN EMBER - TÖNKRETEVŐJE???? JOBBAN KÉNE EZT MEGNÉZNIE - PICIT ELGONDOLKODNI - NEM FELMENTENI - ELŐ AZ ÜGYNÖK LISTÁT.!!! ABBÓL KIDERÜL... NA DE HA PÉLDÁUL - AZ ÖN LÁNYÁT VERTÉK VOLNA HÁRMAN ÁJULÁSIG PARTIBA AKKOR IS ÍGY NYILATKOZGATNA FELMENTEGETNE??? ??? - PFUJ..

Vendég

#374

2016-04-07 12:46

Döbenet, hogy ezt egyáltalán magyarázni kell. Én értem, hogy eltelt fél évszázad, de azt ne mondják, hogy megbűnhődött mert ép, hogy megfordult a börtönben. Elvileg 20 hónapot töltött a kiszabott három évből (már ez is nevetséges. Még Zalatnai Cili is többet űlt) de nekem nem stimmel ez a szám. Onnan gondoljuk ezt az intervallumot, hogy 20 hónappal a börtönbe vonulása után már versenyzett. Senki nem gondolta arra, hogy hogy versenyzett edzések nélkül? Mint volt versenyszerű úszó, tudom, hogy ez lehetetlen, úgyhogy ez a 20 hónap is bűzlik nekem. De igazából ez is mindegy. Mit fogunk mondani ezek után a gyerekeinkek? Igen, ez az ember tett egy nagyon rossz dolgot de nem számít mert várjuk az aranyesőt Rióból? Minden tettnek meg vannak a következményei és ezt 21 évesen már bizony tudnia kellett. A másik csúszó-mászó, akitől a gyomrom is felfordul a Gyárfás Úr. Álmomba nem gondoltam volna, hogy lesznek olyan gyengék, ostobák és gerinctelenek, hogy rákenik ezt a gyalázatot az áldozatra azzal, hogy kihívó volt és tulajdonképpen benne is volt a buliban csak aztán utólag meggondoltam magát. Könnyű ezzel dobálódzni mikor az illető már halott és ISMÉT nem tudja megvédni magát. Én az áldozat családja helyében biztos nem hagynám ezt szó nélkül! És egy utolsó gondolat.... Ha egy ember nem érti meg, hogy mit jelent az az egyszerű szó, hogy "NEM" és nem tudja megfékezni állati ösztöneit és még az sem hatja meg, hogy az áldozata teste elernyed a rosszul léttől az ne tanítson gyerekeket, lányokat, fiatalokat még 55 év múlva sem. És leszarom az olimpiát....


Vendég

#375

2016-04-07 12:46

Üdv.Azért irtam alá mert az ilyen emberektöl hányi tudnék.Minden tiszteletem a vaslédyé (Hosszu Katinka)aki már jelezte hogy ezek az emberek nem oda valók még ha burkoltan is.