Kiss László és Gyárfás Tamás mondjon le!

PTR

/ #26

2016-04-07 07:59

Én nem azért írtam alá, mert bármiféle kétségem lenne afelől, hogy már tisztességes életet él, hanem azért, mert felháborító, hogy valaki ilyen múlttal díszpolgár, alpolgármester és szövetségi kapitány lehet. Csoportos nemi erőszakért 20 hónapot ült, ezt nevezi bárki is megbűnhődésnek? Annak a lánynak egy életre tönkretették az életét. Kiss László pedig kijött a börtönből és élte tovább az életét, nem kétlem, hogy gyötörte őt az, amit csinált, de ez sem menti fel semmi alól. Nyilván ez a hír nem csak kicsiny országunkban lesz hír, hanem világszerte, minden nemzet tudni fog erről. Én pedig személy szerint nem szeretném, hogy egy ilyen múlttal rendelkező ember képviselje szövetségi kapitányként országunkat, mindegy, hogy milyen világversenyről is van szó, mert ez Magyarországot minősíti. Ráadásul ezek után hogy mondja bárki is a gyermekének, hogy igen, hallgass rá, mert ő egy igazi példakép? Hogy nézzen föl rá bárki is, még akkor is, ha a sportban elért eredményei megkérdőjelezhetetlenek? Az én szememben hitelét vesztette Kiss László.