Kiss László és Gyárfás Tamás mondjon le!

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) Kiss László és Gyárfás Tamás mondjon le! petíció automatikusan generált fórumtémája

PTR

#26

2016-04-07 07:59

Én nem azért írtam alá, mert bármiféle kétségem lenne afelől, hogy már tisztességes életet él, hanem azért, mert felháborító, hogy valaki ilyen múlttal díszpolgár, alpolgármester és szövetségi kapitány lehet. Csoportos nemi erőszakért 20 hónapot ült, ezt nevezi bárki is megbűnhődésnek? Annak a lánynak egy életre tönkretették az életét. Kiss László pedig kijött a börtönből és élte tovább az életét, nem kétlem, hogy gyötörte őt az, amit csinált, de ez sem menti fel semmi alól. Nyilván ez a hír nem csak kicsiny országunkban lesz hír, hanem világszerte, minden nemzet tudni fog erről. Én pedig személy szerint nem szeretném, hogy egy ilyen múlttal rendelkező ember képviselje szövetségi kapitányként országunkat, mindegy, hogy milyen világversenyről is van szó, mert ez Magyarországot minősíti. Ráadásul ezek után hogy mondja bárki is a gyermekének, hogy igen, hallgass rá, mert ő egy igazi példakép? Hogy nézzen föl rá bárki is, még akkor is, ha a sportban elért eredményei megkérdőjelezhetetlenek? Az én szememben hitelét vesztette Kiss László. 


Vendég

#27 Re:

2016-04-07 07:59

#25: -  

 Politikai pálya (alpolgármester) és fedhetetlenség??? Mesélj még!!!! :-)


Vendég

#28

2016-04-07 08:00

Ha tudtak róla, és még is hagyták az még nagyobb bűn. De hogy még mindig védik, az megbocsáthatatlan. Megbocsátani ugyan is csak annak lehet, aki valóban megbánta tettét. Itt erről szó sincs. 

Felháborodott

#29

2016-04-07 08:01

Szégyen és gyalázat ami kiderült róla. Undorító az egész történet! Ennél aljasabb dolgot nem tud egy férfi egy nővel elkövetni! Takarodjon a közéletből!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Vendég

#30

2016-04-07 08:04

Mert van ami nem évül el.

Vendég

#31

2016-04-07 08:07

Mert érdemei elismerései mellett egy közönséges bűnöző.

Vendég

#32

2016-04-07 08:09

Vannak megbocsájthatatlan büncselekmények! Népírtás, emberőlés, nemi erőszak!!!


Vendég

#33

2016-04-07 08:12

Felháborító ilyen bűn elkövetése után a fiatal sportolók közelébe engedik.
Szeretném ha az Én lányaimmal nem ilyen multú ember foglakozna.
Azon nem lepödtem meg, hogy az úszoknál történt megint a botrány, egy féreg társaság az egész úgy ahogy van.

Vendég

#34

2016-04-07 08:13

Nyugdíjas pedagógus vagyok. Ilyen tettre senki nem érezheti magát feljogosítva...
K35

#35 Re:

2016-04-07 08:13

#24: -  

Arra a szerencsétlen nőre is gondolj, aki esetleg a tv-ben viszontlátja az erőszaktevőjét! Nem tudom, hogy ha Te kerülnél ilyen helyzetbe, akkor is ilyen megengedő volnál?


Vendég

#36

2016-04-07 08:15

Ez az egész ügy tökéletes lenyomata népünk erkölcsi zuhanásának! Elképedek attól, hogy az erkölcsi érzéke teljesen megszűnt az ország egy jó részének. A hasznosság érve alá rejtve elfogadhatóvá válik az erkölcsileg elfogadhatatlan is. Erkölcsileg éppebb állapotban levő országokban 1. soha nem juthatott volna ilyen pozíciókba, mert egy ilyen tett örökre a nyilvános, mindenkinek hozzáférhető erkölcsi bizonyítványán rajta van (sőt, jobb helyeken egész életében bárhova költözik a szomszédokat értesítik, hogy szexuális bűncselekményt elkövetett személy költözött a közelükbe); 2. azonnal lemondatták volna az egész vezetést egy perc alatt, az összes edzővel egyetemben, aki a maradását megszavazta. Az a tény, hogy ez egyáltalán kérdés valakik számára a teljes erkölcsi züllés bizonyítéka. S hogy még olyan kommentet is olvastam, amely a lányok öltözködését kifogásolja, s azt sugallja a veszély forrásának, hogy ezért válnak áldozattá a nők, ez valami olyan egetverő aljasság, az egyéni felelősség olyan hárítása, amely a lélek és az elme teljes sötétségéről, az erkölcsi érzék totális hiányáról árulkodik. 


Vendég

#37

2016-04-07 08:16

Meg kell húzni az erkölcsi piros vonalat, amiből nem szabad engedni. Érdemeik elismerése mellett a két vezetőnek azonnal távoznia kell.

Vendég

#38

2016-04-07 08:20

Ő volt az, aki lefogta a sértett nőt, tehát, egy sport ember nem vállalkozik erre. Évekkel ezelőtt a sportoló lányok már beszéltek erről, de, nem hittek nekik és ezért nem rúghattak labdába sem...

Vendég

#39 Re:

2016-04-07 08:20

#6: -  

Remélem a Maga lányát is Ő edzette.

Ha igen, és tudot róla büszke lehet rá bármit is ért el a sportban.


Vendég

#40

2016-04-07 08:22

Sokkolt a hír,hihetetlennek tartom,hogy egy ember ilyenre képes és hogy ehhez a mocsok emberhez még az egész sporttársadalom is asszisztál,sőt együtt él és lélegzik vele.
Én a helyében a társaival együtt már másnap leöltem volna magam.
Ez nem ,hogy nem sportember,de még csak nem is ember,ez egy KÖPEDÉK !

Vendég

#41

2016-04-07 08:22

Feddhetetlenség elvének nem felel meg Kiss László.

Vendég

#42

2016-04-07 08:24

A legaljasabb cselekedet, amit ember egy másik emberrel szemben elkövethet!!! Erkölcsileg abban a pillanatban vége volt, amikor az erőszakot elkövették. Felháborító, hogy a MUSZ , és a vezetői felmentenék e bűntény alól!!

Vendég

#43 Re:

2016-04-07 08:26

#6: -  

A legmegdöbbentőbb, hogy Kiss László nem is szégyenkezett az eset után, sőt, a barátai előtt viccet csinált és egyenesen hencegett a bűnüggyel.


Vendég

#44

2016-04-07 08:28

Mint oly sokszor most is bebizonyosodott hogy a "személyi kultusz" hősei nem veszik figyelembe az alapvető morális kérdéseket. Magukat esetleges szakmai nagyságuk okán az átlagember felettieknek érzik, nekik mindent szabad. A személyi kultuszt éltető társadalom pedig ehhez hozzájárul azzal, hogy elfogadja: a szőnyeg alá söprés és a hallgatás, sőt a bizalmas összekacsintás a közös érdekünk. Nem beszélve a konkrét esetről, a nő elleni erőszak mentegetéséről.

Vendég

#45

2016-04-07 08:29


kívánom minden szemétnek aki ezt megbocsáthatónak tartja, hogy a lányával unokájával feleségével anyjával vagy akár a fiával is ez megtörténjen.undorító beteg állat. lehetne ezért egy nemzeti nagy keresztet adni neki!

Vendég

#46

2016-04-07 08:30

Mert szerintem, ilyen ember ne menjen gyerekek, fiatalok közelébe és ez az eset talán felívja a figyelmet arra, hogy azért ne mentsünk fel valakit, mert olimpiai bajnok. A sportolónak ez a MUNKÁJA, amiért hihetelen összegeket vágnak zsebre, de akkor viselkedjenek ehhez méltóan. Aki ilyen módon aláz meg egy nőt, az méltatlan arra, hogy NEVELJEN! Akkor is, ha egyébként világszínvonalon csinálja. Eddzen felnőtt férfiakat és ha ott is teljesít, akkor rendben, de nők és,gyerekek közelébe ne menjen. És aki ezt segít kimosdatni, az szintén méltatlan a tisztségére. Gyárfásnak van lánya, kérdezze meg, mit szólna egy ilyen nevelőhöz.

Vendég

#47

2016-04-07 08:31

Az ilyeneknek semmi keresnivalója nincs a Magyar sport életben. Ha ilyen bűnözők továbbra is hivatalban maradhatnának akkor vajon az milyen példával szolgálna a felnővekvő ifjúság elé,

Vendég

#48 Re:

2016-04-07 08:33

#37: -  

 Teljesen egyetértek. Azt kell vizsgálni, hogy a jelen helyzetben mi a helyes és előre mutató megoldás. Ez pedig nem lehet más mint érdemeik elismerése mellett távoznak. Akkor el lehet mondani, hogy megkapta a "jogos bűntetését", de személyével nem terheli tovább a magyar uszótársadalmat.


Vendég

#49 Re: Re:

2016-04-07 08:34

#43: - Re:  

 Ezt azért illene alátámasztani valami kézenfogható bizonyítékkal!!


Vendég

#50 Re: Re:

2016-04-07 08:36

#39: - Re:  

 ÖÖÖÖ nem, de nem azért mert nem engedtem volna, hanem mert nem nevelem élsportolónak. Én voltam, nem javaslom senkinek!! :-)