Ne szívd a vagyonőr vérét! Menj el dolgozni!

ugrokutya.

/ #1232 kutyazas

2016-03-26 11:41

ne kutyazzatok itt mert engem megsertetek ezzel. van valami mondas egy kutya nem csinal nyarat? vagy valami hasonlo...a konyvmolyal meg az a baj ha egy nagy indian konyvnek all neki pl rágcsálni, marmint terjedelmere gondoltam. hat az eltart neki egymagaban par szav even at, addig meg a nagykutya aki irta mar reges regen halott. egyhelyben ugralva magam körül szetnezegetve , szerintem 20 kutya sem csinal nyarat. elgondolkozva azon , medence, autok, szep nagy haz, nyaralasok..hat istenem en is ezt tennem ha hozzajutnek lehetosegekhez. na de en barataim atelve egy haborut, tulelve azt. megbolondulva ezaltal...inkabb dolgozok keves penzert sok orakat , amibol a vegrehajto meg viszi a felet is a lovenak..nem igazan erdekel kinek mennyi felhalmozott penze van vagy vagyona...engem nem bantott. sot a hulye akkor lett volna ha nem hasznalja ki amit a lehetosegek a kezebe tettek..vagy elvette azokat....meg akkor is ha masok elol vette el...egy eleted van, amig itt irod a szarsagokat az idot veszed magad elol el..menj , tanulj belole ami ert es ami neked nem felelt meg....kb ennyi.