Ne szívd a vagyonőr vérét! Menj el dolgozni!

MAmi papi

/ #1221 Na elég lesz már irány a meló

2016-03-20 14:41

Amit látok az egy céges autó , neki is fizetni kell a hiteleit , elérte amit szeretett volna és ez miért baj nektek , ti is megtehetitek és ha nem tisztességes úton szerezte, vannak még páran a világon akik szintén nem túlságosan tisztességes módon szerezték vagyonukat és nem ilyen , házakban hanem ennél kb 200x nagyobban basszák a rezet!  Az nem fáj nektek ? Ha akartok ti is ilyen házat fogjatok neki valaminek ne a valagatokon üljetek és újságot olvasatok meg telefont nyomkodjatok , irány a munka !

 Az asszonyitok is azért olyan szontyolodottak , mert a ti ahhoz is lusták vagytok , hogy őket megbasáztok paraszt gecik , ez mindenkinek szól aki védi , aki támadja az Eltert , menjetek melózni ,, munka van dögivel ,ne csak a szátok járjon .  Ha nem találtok másodállást írjatok ide én majd adok pár tippet , hol lehet másodállásban melózni , de ott dolgozni is kell. Ezzel nem akarom védeni az Attilát , mert talán kettő szót nem beszéltem vele mióta itt vagyok , csak fasz ki van a sírásotoktól már .

 A képért meg ha megsértődik hát tegye . Így legalább láthatjátok nem egy palotában lakik .