Ítéljék el Detek alpolgármester fiát az állatkínzásért, és más állatkínzót is vonjanak felelősségre


Vendég

/ #2023

2016-01-13 20:20

Tisztelt emberek,nekem is van kis kutyam cicam,nagyyon szeretem oket,s valjuk meg az allatok akik az ember legjobb baratai,igaz nekem is volt sok baratom akik valamilyen bajban el fordultak tolem de az allatok nem sem a kutyusok sem a cicak!s sott az ilyen alnok emberek akik meltatlan mod bannak az allatokal mint ez a fiatal ember a videojan sajnos meg a legg kisebb !ertekben sem lehet elmondani roluk hogy emberek!ezek fergek!!na meg nezunk csak meg a termeszetesen elo vad allatokat,azok puszta elvezetbol nem olik meg mas allatfaj tarsaikat pusztan csak a fent maradas erdekeben olnek fogyasztana el mas allatokat!visszont ha van modjuk ra akkor is a beteg egyedeket szurik ki s oltjak eletet!hang sulyzom nem elvezetbol!csupan az eletben maradasert,igy en is hatarozotan azt mondom hogy azzon emberek/mar ha embernek nevezheto az ilyen/kapjak meg melto buntetesuket az az allat kinzasert!!de azt is had emlitsem meg hogy amit a torveny elo ir 2-3 ev szabadsag vesztest azt emmelni kell nagy mertekben!!minimum 6 evre!!iteljuk ell az allatkinzokat!!!