Le a sintértelepekkel, esélyt az élethez az állatoknak!!!


Vendég

/ #274

2016-01-01 07:04

Mert vérlázító, ami ebben az országban folyik. Már nem szívesen nézem a face-t, mert sírok, és ökölbe szorul a gyomrom. Én már jópár helyen bejelentettem némely sintértelepet, helyi rendőrségeken, állat védőknél, állatrendőrséget, de semmi válasz.Jó párszor leírtam, hogy szeretném tudni a szörnyű eseményeket megörökítő képe3k pontos címét, ill. helységét, de szintén semmi válasz, mint ahogyan egy-egy különösen szívbemarkoló fotó után érdeklődtem, azonnal elhoztam volna a kutyát, de soha többé nem akadtam nyomára. Akkor most nem értem, hogyan segítsünk? Nincs kapcsolat,nincs valódi összefogás. Én is mindenkinek könyörgöm, ne vásároljon kutyát sok-sok pénzért, inkább mentsen meg egy esendő lelket, de hiába, a sznobizmus, a kivagyiság, a trendiség". erősebb.Holott a sintértelepeken is vannak, ha már valaki arra vágyik, gyönyörű fajta tiszta állatok, de ők valami miatt nem kellenek.Mellesleg tudjátok, mennyi állami pénzt kap az Illatos út?Több száz milliót évente.Hogy aztán, hová, merre vándorol ez a pénz, ki tudja. De hogy az állatoknak nem igen jut belőle, azt mindenki láthatja, aki bejut a titkos zónákba.Minden esetre osztom és toborzok!