Quaestor károsultak megmentéséért


Vendég

/ #5174 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: A 9 HÓNAPJA TARTÓ RÉ

2015-12-11 11:30

#5171: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: A 9 HÓNAPJA TARTÓ RÉMÁLO 

 Maximálisan igazad van. Ha én is 7-8 évnyi hozamom buknám én is pereskednék. Szerencsére csak 2-3 évnyiről van szó, valamint a  közeli terveimben a Mo-ról elmenekülés elsőrangú priorításként szerepel. Ahova meg menni szándékozok ott a Q-on kívüli más befektetéseimből, plusz a most "gyorsan" visszakapott pénzemből is fogok tudni egy új és NORMÁLIS életet kezdeni a semmiből. Azt meg örökre megtanultam az elmúlt hónapok (valamint az elmúlt 5 évnyi "Nemzeti Együttműködés Rendszerében" kormányzó Fidesz uralkodás) alatt, hogy Mo-on senki nem segít senkinek, az állam leszar, csak a csókosok járnak jól, összefogás az átlagemberek közt nincs, SŐT. Így ebben a formában nekem nincs szükségem erre az országra, s lakóinak többségére sem, a jelenlegi kormányzóerőtől valamint azok szimpatizánsaitól meg egyszerűen csak hányingerem van, ezért inkább keresek másik helyet a világban, ahol nem csak a haverok járnak jól MÁS pénzéből, hanem a kisember is tud boldogulni simán. Hidd el, a világban SZÁMOS ilyen hely van, akár Európában, akár azon kívül.