Mi európaiak vagyunk, és azok is maradunk!

Hegeda
Vendég

/ #53

2015-05-21 18:55

Én európai, és magyar állampolgár vagyok, a Orbán Viktor miniszterelnökünk legfeljebb egy azeri állampolgár lehetne "baltás gyilkos" barátja mellett, valamelyik népírtó halálbrigádban!!!

Sajnos ezzel a lanyha EU Néppárti állásfoglalással nem értek egyet! Mi idehaza szenvedjük el a Orbáni maffia család szemétkedését, a hazánk pénzét nyúlja le a "maffiacsalád" a Quaestor (ma már csődbe vitt) "házi pénztáruk" közvetítésével! Nekem az mint európai, és magyar állampolgárnak az nem elég, ha egy "hazudós populista kisgyereknek" titulálják! Gondoljanak arra, hogy ettől az embertől mi szenvedünk nálunk él négy millió ember a létminimum alatt, nálunk szenvednek az emberek a szólás, és a sajtószabadság megcsúfolása okán, miatta hagyják el már több mint egy millióan hazánkat, és keresnek munkát a Nyugat-Európai országokban! Ma már London a második legnagyobb magyar város, hiszen Budapest után a maga 500 ezer magyar ajkú lakójával, megelőzi Miskolcot, és más nagyobb városokat! Kevés európai vezető van (még hivatalban, és nem börtönben) aki nyilvános fórumon bevallotta, hogy igenis saját maga dönti el hetente egy alkalommal az érettségivel sem rendelkező "miniszter asszonnyal" (Németh Lászlóné), hogy melyik Uniós, és hazai pályázó cég nyeri el a kiírt pályázatot! Nálunk nem bizottság, és nem az ár, a minőség, hanem ORBÁN VIKTOR dönt, és kijelentette, hogy ez továbbra is így lesz! Tisztelt Európai Néppárt, szabad a demokratikus politikusnak ilyen embert védeni a 12 szavazatért, aki így gondolkodik az szégyellje magát!