Igazságot, jogot az állatoknak!

Lívia Molnár
A petíció szerzője

/ #11

2015-02-18 19:45

Nem hiszem, hogy tévedek: a stílusából ítélve a 8. sz hozzászóló egy gyűlölködő, irigy vén boszorkány,  aki személyes ellenségem, mert borzasztóan okosnak hiszi magát, de valójában egyetlen épkézláb érve sincs, emiatt a vitában mindig alulmarad és elkezd sértegetni meg hazudozni. Itt az első hozzászólások közt is ezt próbálta eljátszani: annak idején is eljött a Columba oldalra a "parlagi galamb" diszkriminatív megjelölés MELLETT kardoskodni és engem sértegetni, míg ki nem tiltottam. Persze, hogy itt is megpróbálta eljátszani ugyanezt. De csakúgy folyik belőle az alaptalan sértegetés meg hazudozás! Szó szerint őrá illik, az ő hülyeségét tanúsítja ez az idézet: "Önnek fingja sincs sem a háziállatok helyéről és szerepéről, sem az állatokkal kapcsolatos alapfogalmakról, sem a természetvédelemről. Nem kell lejáratni, megteszi ezt saját maga, amilyen elánnal bizonygatja a hatalmas tudatlanságát." Nohát én szó szerint ezt üzenem neki, igen jól jellemezte a saját tudatlanságát, irigységét irántam, fennhéjázását, az állatok és emberek iránti érzéketlenségét (nemcsak az utcai galambokkal szemben diszkriminatív, hanem emberekkel szemben is, cigányozni is imád!), szóval pszichiátriai eset.

 Nem a hozzáértő, hanem a hozzá nem értő, eleve ellenséges és sértő, állat-fajgyűlölő hozzászólásokat töröltem. Nincs mit csodálkozni egyesek ellenkezésén, hiszen a galambirtók (galambbefogók meg akik erre nekik megbízást adnak, meg a solymászok, akik nem átallnak ilyen módon olcsó "tréningállatot" meg nem biztonságos takarmányt beszerezni a kedvencüknek) piszkos anyagi érdekeit sértem, no meg személyes ellenségem irigységét, alantas bosszúvágyát is felkeltettem... Nyilvánvaló, hogy az állatkínzók meg a velük "a cél szentesíti az eszközt" alapján egyetértők ellenségnek tekintenek és lejáratni igyekeznek, és világos, hogy én meg nem hagyom. Aki bármit mond, csakis egyetértő válaszokkal találkozik, az bizonyos, hogy nem is mondott semmi lényegeset, jobbítót, előre vivőt.  Ha változást, jobb, tisztességesebb világot akarunk magunk körül, akkor azért keményen meg kell harcolni!




Fizetett hirdetés

3000 embernek fogjuk hirdetni ezt a petíciót.

Tudjon meg többet...