Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt


Vendég

/ #1504

2011-09-15 14:41

Először is nem vagyok egyetlen pártnak sem a tagja.De figyelemmel kisérem az életemben játszó ,kormányzó pártokat.még soha sem írtam véleményt az ország vezetőiről.De most ugy érzem,hogy kell hogy a véleményem megírjam.Ezt az Országot először is Antal József által vezetett kormányzás kezdte el a szakadékba dönteni.Tönkre tették a jól müködő mezőgazdaságot,amaly ellátta élelemmel az országban élőket.Tönkre tette a feldozó iparágakat.De amikor bevezették a Bokros csomagot nehéz volt de az utánna következő.Orbán kormánynak volt miből gazdálkodni.De mikor a megspórolt pénz elfogyott akkor a gyesen-gyeden levő kismamák pénzéhez nyult.Ezt a hibás döntést a Meggyesi kormány vezetése több millió forint kártéritést fizetett ki a károsult kismamáknak. Én nem tudom hol vannak azzok az emberek akik ebben részesültek és a hazudozó Orbán kormányt ultette most a nyakunkra.Nem emlékeztek már arra mikor számon kértek az előző kormányzásnál hogy nem azt teszi amit ígért mi volt a válasza??? Az hogy más a választás és más a kormányzás.Akkor ezek szereint megin bedőltek az emberek a hazugnak mert azt hitték hogy kolbászból lesz a sövény fonva.Az egy kulcsos adórendszerrel megint a kiskeresüteket tette padlóra.De miért?Mert mig ő nyolc éven át a füalat volt a gazdagok pénzelték a pártját hogy felszinen maradjanak.Most ezek az intézkedéseka gazdagokat még gazdagabbá teszi a kiskeresüteek zsebéből kivett adókulccsal.A kórházak pedig azokat a betegeket nem tudja tisztességgel ellátni akik itt fizetik a TB már sok évtizedeken keresztül,mert a kettős állampolgárságuak ide jönnek gyógykezeltetni magukat és ránk már nem jut elég pénz a betegségünk kezelésére vagy műtétjére.Nagyon szomorú hogy az égész ország szenved a meggondolatlnul szavazók többségének cselekedete miatt.GONDOLKOZZATOK EL NEM ENGEDHETJÜK AZ ORSZÁGUNK EGY "CSAUCSESZKU"VAGY EGY HITLER GONDOLKODÁSU KORMÁNY ÉS BÓLOGATÓ JÁNOSAIK KEZÉRE.ÜZZÜL EL ORBÁN VIKTORT ODA AHOVA VALÓ tudjátok őneki hol a helye????? Mert a jó érzésü emberek igen.Csak a szemellenzős lovak nem tudják hova tart hiszsen nen lát oldalra csak amit a zablával való irányitás megenged neki.Remélem elolvassátok és gondolkodtok ha még van amivel gondolkodni tudtok az agymosás után.Nekünk olyan Országra van szükségünk ahol nincsenek ilyen szakadékok Ember és Ember közööt mert mi itt élünk Magyarországon Gyönyörü Hazánkban. Remélem Gyurcsány Ferenc pedig védje meg magát és seperje le ezeket a nem embereknek nevezetteket én tiszta szívből drukkolok neki és az igazság győzni fog.Megint a Gazdagok járnak jól .A Valuta kiváltás is csak a gazdagoknak jó.Mer aki ahavi részletet nem tudja teljesíteni akkor hogyan váltsa meg a deviza hitelét.??? Kérdezem az olyan okosoktók akik ezt ki találták.