Nem fizetjük ki az internetadót!


Vendég

/ #253 Re: Egy adószakértő véleménye

2014-10-26 14:55

#251: Adószakértő - Egy adószakértő véleménye 

 

abcdef

Amit én láttam csak röviden internet terén:

 

-A könytárba régen volt ingyenes internet elérhetőség az is elérte akinek nincs számitógépe ma már ez óráként 150Ft.Ezt a barbárságot pár éve vezették be.Akinek nincs bevétele az még fizesse ki.Egy jódarabig kerestem ott a mukát a könyvtári gépen én már tudom.És átmegyek a  szomszéd településre ott is ugyan ez a változás.És akineg nincs gépe se pénze ma már annak is elkell érnie az internetet.3 órát ott keresgélek az napi 500ft.Akinek nincs bevétele tényleg nem is tudok mit mondani.Eddig volt már az sincs.

 

-Kimegyek Németországba vagy Ausztriába nem is kell netre fizetnem elő mert minden sarkon van egy ingyenes HotSpot és támogatják egyre jobban mindenütt az elterjedését. 

 

-Amit kiraktak dísznek a munkanélküli hivatalba gépet azon minden oldal tiltva van képtelenség álláskeresésre használni.Ott van kifizették az adódfizetők de nem lehet használni mert az internet 99%-a blokkolva van rajta.Az AFSZ es oldalon kivűl ami a sajátjuk és semmi nincs rajta gyakorlatilag minden oldalt tílt.Kidob egy hibaüzenetet hogy gépet csak álláskeresésre lehet használni és az internet 99% át letiltja.

 

      -A környéken egy rohadt hej nincs ahol álláskeresőként ingyen hozzáférek az    internethez.Pedig most is rohadtul fizet mindenki mint a katonatiszt.Sőt tudatossan ami volt azt is tönkretették.

 

     -Ismerjük a kazincbarcikai eseteket nem volt munkája nem tudta kifizetni feltörte a szolgáltatót.Hát csesszék meg nem a politikusoknak meg a cigányoknak kéne ingyen laptopokat mobiltelefont adni a szegény gyereket meg büntetni hanem a példában pl  elérhetővé kellet volna neki tenni szégyen.Kérni sem kéne régen ez megvolt nálunk is és fejlődött külföldön meg mindenütt ez alap dolog.

 

 

Ércsük meg ennek nem a pénzbevétel a fő mozgatórugója hanem a tudatos ellehetetlenítés.Akik ilyet megtesznek azok amit már most beszednek adót már most mire költik el.Amikor ezt láttam már 1 éve köpni nyelni nem tudtam.Akinek se jövedelme se gépe ott van a gép a könyvtárba a munkanélküli hivatalba de ez egyiken fizetőssé tették ami alanyi jogon ingyen volt és ingyen járna.A másikon meg minden tiltva van a rohadt AFSZ es oldalon kívűl sehová nem enged ahol meg az állások egytizede van fent.Aki ilyeneket meglép az ne kérjen semmit.Ami már megvan közpénzből felépűlt és ott van arra ilyet bedobni már mindennek a határa.