Alanyi jog legyen az internethez való hozzáférés


Vendég

/ #93 Re:

2014-10-26 09:58

#38: -  

 Én finnországban dolgozom,hát ,nemcsak ügyesebbek,sajnos,hanem emberibbek is.Azért itt olyan dolgok természetesek,amit a magyar emberek talán el sem hinnének.Természetesen aláírtam,pláne látva,hogy máshogy is lehet egy országot vezetni,és máshogy is lehet élni.Mindezt úgy,hogy igen, a körülmények azért mostohábbak,mert magyarország földrajzilag sokkal jobb helyen fekszik,csak a termelés nulla,itt pedig három havi nyárral virágzik az állattartás,és a növénytermesztés.Csak a fizetett adókat normálisan kell elkölteni,ilyen egyszerű a képlet,ehhez nem kell más. Jaj dehogynem ,egy korrupció,és bünözés nélküli ország,ahol a vezetők élen járnak a példa mutatásban.Itt egy parlamenti politikus semmilyen más dolgot nem vállalhat,és csak abból a pénzből él,amit fizetésként kap. Nyilván nem kevés az sem,de mégis arányaiban nem akkora a távolság közte,és egy munkavállaló bére között,mint otthon egy minimálbéres (pedig nagyon sokan vannak ) és a miniszterelnök bére között.Ja kérem,ha így lenne otthon is,akkor talán csak olyanok ülnének a székekbe,akik valóban komolyan veszik ezt,és nem csak a saját hatalmukat,és zsebüket akarják növelni,teletömni.Na ezért írtam alá,mert a példák azt mutatják,majdnem minden országban az internet korlátozása,lekapcsolása volt mindig az a bizonyos utolsó csepp..... Az adóztatást nem tudom leírni,mert arra még nem volt példa a világban.