Alanyi jog legyen az internethez való hozzáférés


Vendég

#76

2014-10-26 09:06

A 21. század Magyarországán ennyit már csak el kell hogy érhessünk, a stadionok, felesleges más kiadások helyett sokkal több hasznot hozna az országnak, hogy minden háztartásban legyen Internet! INGYEN!!
Lengyel Anna

#77 pontatlanság

2014-10-26 09:08

Tegnap olvastam, hogy a petíció szövegében szereplő adat, mely szerint Finnországban ingyenes, tévedés. Alanyi jogon jár ugyan, de nem ingyen. Ezt javítani kéne, mert addig aláírni sem tudom, meg más se, aki nem szívesen ír alá olyat, ami tévedésen alapul.


Vendég

#78

2014-10-26 09:09

Nagyon remélem lesz belőle valami!!!!

 
 

Vendég

#79

2014-10-26 09:10

Az internetnek kezdettől fogva alanyi jogon kellett volna járnia!
nemfizetunk

#80 Nyomjuk

2014-10-26 09:13

Elég volt az adókbol


Vendég

#81

2014-10-26 09:20

Az internetadó bevezetésének gondolatával hatalmas öngólt rúgott ez a bábkotmány. És annyira ostobák, hogy észre sem veszik: maguk ellen dolgoznak.Nyilván vannak jól megfizetett tanácsadóik. Akik bérencek, zsoldosok, és adott esetben azonnal átállnak a másik oldalra. Az adott eset: még több pénz :-(

Vendég

#82

2014-10-26 09:22

Alanyi jog legyen az internethez való hozzáférés!

Vendég

#83

2014-10-26 09:29

Az Iskolák Korházak fogják ezt meg szívni,
Így is nehezen tartják el magukat most meg az adó
ez borzalmas. Szidták az MSZP hogy hazudnak de ők még
rosszabbak. Adó-adó hátán hogy többet tudjanak maguknak
adni az nem érdekli őket hogy sok gyerek az Internetről
tanul sok szülő a koszt pénzből fizeti az Internetet
De a Fidesz mindent el vesz a néptől.

Vendég

#84

2014-10-26 09:30

Lehetne a netadóval érvelni a rezsicsökkentés demagógiája ellen: csökkentik a rezsit 300.-Ft-tal és emelik 800.-Ft-tal.

Vendég

#85

2014-10-26 09:32

Ingyen net!

Vendég

#86

2014-10-26 09:32

végre valaki felébred és lép hajrá!!!
Morgó

#87 Szabadság alapjoga legyen

2014-10-26 09:32

Legyen alapjoga a szabadságnak,tartozzon mindenkinek alapjogai közé a véleményszabadság is!  


Vendég

#88

2014-10-26 09:40

Ezt támogatni tudom

Vendég

#89

2014-10-26 09:47

Az Úr legyen velünk és hallgatassék meg kérésünk!!!

Vendég

#90

2014-10-26 09:53

Aláírtam és Te?

Vendég

#91

2014-10-26 09:53

A gyermekem ezen keresztül tanul azaz kapja a tananyagot. A diákmunka szervezet csak interneten keresztül konzultál vele.

Vendég

#92 Re:

2014-10-26 09:58

#6: -  

Nem lehetne végre, hogy ügyek mögött sorkoznk fel, és nem keverjük bele mindenbe a politikát? Az internet megadóztatása káros és én bárkit támogatok, aki ezt velem együtt támogatja.


Vendég

#93 Re:

2014-10-26 09:58

#38: -  

 Én finnországban dolgozom,hát ,nemcsak ügyesebbek,sajnos,hanem emberibbek is.Azért itt olyan dolgok természetesek,amit a magyar emberek talán el sem hinnének.Természetesen aláírtam,pláne látva,hogy máshogy is lehet egy országot vezetni,és máshogy is lehet élni.Mindezt úgy,hogy igen, a körülmények azért mostohábbak,mert magyarország földrajzilag sokkal jobb helyen fekszik,csak a termelés nulla,itt pedig három havi nyárral virágzik az állattartás,és a növénytermesztés.Csak a fizetett adókat normálisan kell elkölteni,ilyen egyszerű a képlet,ehhez nem kell más. Jaj dehogynem ,egy korrupció,és bünözés nélküli ország,ahol a vezetők élen járnak a példa mutatásban.Itt egy parlamenti politikus semmilyen más dolgot nem vállalhat,és csak abból a pénzből él,amit fizetésként kap. Nyilván nem kevés az sem,de mégis arányaiban nem akkora a távolság közte,és egy munkavállaló bére között,mint otthon egy minimálbéres (pedig nagyon sokan vannak ) és a miniszterelnök bére között.Ja kérem,ha így lenne otthon is,akkor talán csak olyanok ülnének a székekbe,akik valóban komolyan veszik ezt,és nem csak a saját hatalmukat,és zsebüket akarják növelni,teletömni.Na ezért írtam alá,mert a példák azt mutatják,majdnem minden országban az internet korlátozása,lekapcsolása volt mindig az a bizonyos utolsó csepp..... Az adóztatást nem tudom leírni,mert arra még nem volt példa a világban.


Vendég

#94

2014-10-26 09:59

Egyre több dolgot terelnek a netre. Kormány ablak, okmányiroda, ügyintézés, biztosítás, banki dolgok, oktatás (online távoktatás, nyelvtanulás, iskolai ügyek, stb.), webshopok, op. rendszerek frissítése, programok vásárlása és frissítés, online filmkölcsönzés, cégalapítás, telefon, online pénztárgépek mobilnetje és még lehetne sorolni. Ezt megadóztatni minden korábbi törekvés arculcsapása! Hazug Fidesz!

Vendég

#95

2014-10-26 10:00

Hazug fideszesek ehhez képest a Gyurcsány csak füllentett

Vendég

#96

2014-10-26 10:01

Azért ez a "vásárolj reklámhelyet a petíciódnak" project eléggé prosztó ebben a szövegösszefüggésben!? Nem!?

Vendég

#97

2014-10-26 10:01

Igen ha ez Európán belül más országnak sikerült akkor mért legyen a Magyar rosszabb helyzetben, nem elég az ÁFA-kiemelkedő magassága, mos még ez is hát ennyit a rezsicsökkentésről, kell ez nekünk?

Móra Ferenc

Vendég

#98

2014-10-26 10:10

Sulyos mozgáskorlátozott vagyok, sulyos mozgáskorlátozott férjemmel csak orvoshoz és akkor egyúttal élelmiszert vásárolni megyünk, minden ügyünket interneten tudjuk csak intézni, családtagjainkkal /3 gyermek, 9 unoka, testvérek, unokatestvérek/ és barátainkkal is főleg interneten tudunk kapcsolatba lépni, részben a távolság, részben a fiatalabbak munkavégzése /szerencsére!!!/ miatt. Igy is a leglassúbb, legolcsóbb internet csomagot tudjuk csak megfizetni, ennek megadóztatásával életünk lehetetlenné válna, kis rokkantnyugdijunkból többet már nem tudunk kifizetni.

Vendég

#99

2014-10-26 10:13

Az internetnek ingyenesnek kell lennie!
Valaki délkeletről

#100 én is

2014-10-26 10:18

Szeretnék hozzászólni.

A költségvetésben azért van lyuk, mert a családi adókedvezmény és az egykulcsos adó ütötte ezeket. Vissza kellene állítani, azt, hogy csak a rászoruló családok kapjanak adókedvezményt ( x összeg egy főre jutó kereset alatt ), és a progresszív adót visszahozni, az adójóváírsát visszavezetni. Szappanra, tusfürdőre miért kell adót kivetni ? Legyen az a luxusautókon, a medencéken, a jahtokon, a nercbundákon, a luxusékszeeken stb.