Ötezer forintos vásárlási utalványt a Pennys hűségpontokért

sneanna

/ #143

2014-09-02 12:40

Érdekes dolog ez... 

-Egyrészt több pennys dolgozóról is tudok, aki egy 1000ft-os vásárlás után egy kb 30-40cm-nyi pont-sorozatot adott oda az unokatestvérének, ugyanez eljátszva akármilyen rokonnal, stb stb. Arról nem is beszélve, hogy ők is lopták a pontokat, plüssöket!!! Ez nem kitaláció, hanem megtörtént! 

-Másrészt ha a pennys dolgozó elvileg nem gyűjthetett, akkor a szépen hazalopott pontokat odaadja XYZ-nek, aki beváltja helyette, így az akció elkezdése után 1 héttel az éppen leérettségizett kis csitri már ott vigyorog, hogy neki megvan mindegyik. 

-És igen, én is fel vagyok háborodva, mert ha nem lettek volna ezek a nyamvadt pontok, nem vásároltunk volna ott! Gusztustalan amit a vezetőség, és a dolgozók egy része művelt! Nekünk is sok mindenki gyűjtötte a pontokat, akik csak azért mentek oda, hogy a lányaimnak legyen plüss. Nos nincs egy sem, egyiknek sem...

-Továbbá még mindig bízom benne, hogy sorra kerülünk, ugyanis több mint egy hete felíratkoztunk. Az itteni pennyből már hívtak egy pár embert, akik 3 nappal előttünk, azaz 22-én írtakoztak fel. Nem magam miatt szeretném, hanem mert a gyerekeimnek gyűjtöttük. Nem kezdek még el hőzöngeni, mert idő még van, hogy hívjanak. Majd akkor, ha a gyerekeknek nem jut semmi...