Ötezer forintos vásárlási utalványt a Pennys hűségpontokért


Vendég

/ #42

2014-08-28 21:44

Én erre az egészre már nem is találom a szavakat... :( Nevetséges, ugyanakkor felháborító és undorító, hogy az emberek mekkora cirkuszt csinálnak ebből az akcióból! Egy penny-s dolgozó mesélte, hogy az egyik üzletben a múlt héten összeverekedtek a vásárlók a plüssökért!!!! Fújjjjjjjjjjj!!!!! Pénzért árulják a neten a pontokat!!! Fújjjjjjjjjjjj!!!! Térjünk már észhez!!! Örüljünk, hogy nem az utolsó falat kenyérért kell megharcolnunk! Egyre jobban nem értem a magyar embereket...

Nekem szerencsém van, mert a kislányom koránál fogva még nem tudja, hogy miről is van szó, de összegyűlt annyi pontunk, hogy már van 4 plüssfigurája. Most van egy teli füzetem + egy olyan, amiben 24 db matrica van, de nem csinálok belőle problémát, hogy nincs meg a 30. Egy plüssre feliratkoztam, de ha nem lesz belőle semmi, akkor sem fogok toporzékolni és lekiabálni a dolgozókat. 

Véleményem szerint gondoskodni kellett volna a plüssökről, és eleve úgy elindítani az akciót, hogy előre legyártanak egy csomót, hogy mindig legyen a polcokon. Nem hinném, hogy bukhattak volna vele, mert ha esetleg jóval többet gyártanak le, akkor még lehet hosszabbítani a pontgyűjtésen. Így sajnos ennek a "mulasztásnak" a szenvedő alanyai a gyerekek... :(