Közalkalmazotti bértábla

kwizda

/ #275

2014-08-09 07:18

Ajánlom mindenki figyelmébe a következőket!

    • Amikor figyelmeztettek, hogy a kétharmaddal autoriter rezsimet lehet építeni, nem szóltam, mert egy erős vezetésre vágytam, ami helyettem cselekszik és gondolkodik.

      Amikor az Alkotmányért jöttek el, nem szóltam, pedig minden jogot az véd.
      Amikor a bírósági vezetésért jöttek el, nem szóltam, mert nem olvastam Montesquieut.
      Amikor bevezették a médiatörvényt, nem szóltam, mert nem olvastam újságot.
      Amikor a MANYUPokért jöttek el nem szóltam, mert nem volt ilyen megtakarításom.
      Amikor bevezették a szegényeket sújtó adórendszert, nem szóltam, mert bunkó vagyok.
      Amikor bevezették a végtörlesztést, nem szóltam, mert én is jól jártam vele.
      Amikor a bankokért jöttek el, nem szóltam, mert nem ott dolgozom.
      Amikor az alapítványi iskolákért jöttek el, nem szóltam, mert nem vagyok autista.
      Amikor szétverték az EU-s pályázati rendszert, nem szóltam, mert azt ígérték jobb lesz.
      Amikor szétverték Alföldi társulatát, nem szóltam, mert nem járok színházba.
      Amikor a trafikosokért jöttek el, nem szóltam, mert nem dohányzom.
      Amikor feljelentették a közös képviselőt, nem szóltam, mert a feleségem kapta az állását.
      Amikor aláásták a választások tisztaságát, nem szóltam, mert nem szoktam szavazni.
      Amikor a hajléktalanokat vegzálták, nem szóltam, mert van hol laknom.
      Amikor a kishantosiakért jöttek el, nem szóltam, mert nem érdekelt a jövő.
      Amikor a nemzetet eladták az oroszoknak, nem szóltam, mert "Moszkva az új Brüsszel".
      Amikor a tankönyvkiadókért jöttek el, nem szóltam, mert nem vagyok tanár.
      Amikor a civilekért jöttek el, nem szóltam, mert nem vagyok civil aktivista.
      Amikor a RTL Klubért jöttek el, nem szóltam, mert nem nézek tv-t, nem érdekel a bulvár.
      Amikor a budapesti választási rendszerért jöttek el, nem szóltam, mert nem vagyok pesti.
      Amikor visszamenőlegesen vezettek be adót, nem szóltam, mert engem nem sújtott.
      Amikor a miskolci romákért jöttek el, nem szóltam, mert nem vagyok roma.
      Amikor az iskolaigazgatókért jöttek el, nem szóltam, mert nem vagyok szülő.
      Amikor az ismerősöm vállalkozását kényszerrel megvették, irigységből nem szóltam.
      Amikor bejelentették a jogállam végét, nem szóltam, mert azt se tudtam mi az a jogállam.

      Amikor eljöttek értem, már senki sem maradt, aki szót emelt volna értem.

      ismeretlen magyar verse