Vass Gabit szeretnénk!

Szentlőrinci Vilma

/ #67

2014-08-05 14:46

Üdvözlök Mindenkit!

Nem szokásom netes témákhoz hozzászólni, de most kivételt teszek. Én Urbán doktornőről csak jót tudnék írni. Ha Ő akkor nem lett volna ügyeletes mikor szültem akkor mos nem lennék boldog anyuka. Ezt sajnos nem mondhatom el a fogadott orvosomról és Gabiról. Amíg minden a természetes úton zajlik (és mindenkinek azt is kívánom) biztosan nagyon kedves, de ha komlikáció adódik akkor Gabi az első aki a szomszéd szüléshez menekül. Fogadott szülésznőkét szerintem kötelessége végig segíteni a kismamát, hisz ezért fogadtam nem pedig a szomszéd szobában segíteni egy másik szülésnél amikor az nem indokolt. Ja és utána azt a kismamát is megkörnyékezni egy kis pénzért. (ezt onnan tudom mert a szobatársam volt és jelen voltam a beszélgetésnél) Sajnos Nekem is az a tapasztalatom, hogy a felkészítőnél nagyon kedves volt, de a szülésnél hihetetlenül bunkó stílust engedett meg magának. Egyébként meg a relaxációt, felkészítőt külön erre acélra kialakított külön lakásban végzi igen súlyos összegekért úgy, hogy fizetés után bizonyos papírt nem ad. (Annyira azért nem kell sajnálni és milyen önkéntesség az olyan, hogy használom a kórház felszerését és utána meg tartom a markom.) Tényleg nem azért írom mert írigy, vagy rossz indulatú lennék és azt is elhiszem, hogy nem tökéletes, de akkor nem válalom el ha nem tudok 100%-osan megfelelni, vagy önkritikát gyakorolok és nem megyek utána a pénzért. Ja! Mikor hazamentünk a kórházból még egy cinikus megjegyzést is sikerült felém megengednie.

Sokan vannak szerintem olyanok akik nem voltak megelégedve Vele, de nem írnak. Senki sem szereti feltépni azokat a sebeket, amit esetleg szeretne elfelejteni.