Az izraeli nagykövet és nagykövetség azonnali kitiltása

Zsuzsanna

/ #280 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-08-03 23:18

#276: realista - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

Még valami mert, marhára utálom ha a gyerekemet veszik a szájukra bizonyos idegenek!! Csak egy történet a mi kis életünkből télen januhár vagy februhár pontosan nem emlékszem már , de egy bizonyos estén sült csirke combot és krumpli pürét csinátam vacsorára! Ki szedtem az enni valót a gyerekeimnek én még a konyhába mosogattam, mikor oda jött az akkor még 5 éves kislányom , hogy kért még egy tányért . én kérdezés nékül oda adtam neki mosogattam tovább mikor jött a nagyobbik fiam hogy szeretne egy kis foliát akkor már rá kérdeztem , hogy mit csinálnak, ő mondta hogy ne folglakozzak vele bizzak benne. mondom rendben van fiam tessék. Egyszer csak azt látom hogy veszi a kabátját a cipőjét és indul kifelé az ajton, kérdem Jocikám hova indulsz? Mondja anya fél óra és itthon vagyok , de a kezében volt a tányér , de mondom rendben de fél óra legyen nem több!! Kb 40 perc mulva meg jelent egy cigány asszonyal aki sírva köszönte meg a fiamnak és nekem azt , hogy a gyerekei nem éhesen feküdtek le!  Azota a  violának van munkahelye és mai napig is jó kapcsolatban vagyunk, a fiam is azota is jó barát a ricsi fiával és noémi jázminnal sokat játszik!!A fiam osztálytársa elmesélte hogy anyukájának nincs munkahelye apjuk nincs és van egy huga és napok ota éhesen ment be az iskolába Joci fiam meg osztotta vele a szendvicset , a 3 gyerekem este össze beszéltek hogy meg felezik a vacsorát és átviszik , hogy joci osztálytársa és a huga tudjon enni!! Szóval ha meg kérhetlek soha a büdös életbe ne vedd a szádra a gyerekeimet , és ne alkoss véleményt arról hogy én hogy ne velem a gyerekeimet! Úgy hogy akkor lesz itt Szebb jövő mikor a Jobbik kormányon lesz és ilyen gyerekek lesznek az uto kornak mint az enyémek !! Sajnos ti nagyon el vagytok tévedve a jobbikal kapcsolatban a szemellemzőt vegyétek le és na csak elörre lássatok hanem a dolgok mögé is!! Azért mert jobbikos vagyok nem azt jelenti hogy faj gyülölö se náci se rasszista! Soha nem itélkeztem bőr szin vagy faj hova tartozás miatt!! Én tettek alapján itélkezek meg vannak azok akiknek szívesen segitek de meg vannak azok is akiknek nem még egy kanyit se , és írhatom azt is hogy legyen az cigány zsidó vagy magyar és ezt hangsulyozom MAGYAR!! Csak azok félnek a Jobbiktol akiknek van is mért mert akik tiszetsségesek becsületesek azok küzöl senki!! És még valami ehez már roma fiatalok is vannak pl a gárdában nem csak magyarok!!! Na erről ennyit az én szegénységi bizonyitványomról meg hogy én mire nevelem a gyerekeimet!! Te meg kedves realista mert még a kereszt nevedet se mered kiírni elmehetsz a jó büdös picsába! És bocsi a kifejezésért de ami szívemen az a számon is és ezt nem tudtam szebben kifejezni !!