Az izraeli nagykövet és nagykövetség azonnali kitiltása

Zsuzsanna

/ #274 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-08-03 20:05

#269: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

Köszönöm szépen véleményedet, de nem nagyon érdekel, mit gondolsz rólam! Szegénységi bizonyítványt tudnék adni itt az országban nagyon sok embernek köztük Neked is! Másik, aki vendégként mond, rólam véleményt magasról letojom! En legalább vállalom a nevemet és az arcomat is hozzá!! Ja és még valami, mert nem beszélek, erkölcsösen meg diplomásan nem azt jelenti, hogy nem vagyok Jó ember! Es inkább világítson egy néger negró     a számba, mint hogy kétszínű féreg legyek vagy köpönyegforgató hol egynek nyalok hol másiknak! Nem teszik a stílusom? Szerinted ez engem mennyire érdekel? Munkahelyemen szeretnek a kollegák a vendégek úgy szintén Mert mindenkivel megtalálom a hangot a családom így fogad el, ahogy vagyok, a gyerekeim szeretnek, tisztelnek ismerőseim tudják, ha hívnak, hajnali 3-kor én elérhető vagyok és megyek, ha baj van! Gondolod, hogy a te idegen vendég véleményed nekem számit, valamit? : D Semmit, mert az van, ami a szívemen az a számon, és hogy mondom el az meg az én magánügyem! Vagy így fogadod, el vagy NEM Kell elolvasni Amit, írok és Ennyi! További Szép estét napot:))   És légy nyugodt, mert lesz még kormányon a Jobbik: D Nyugtával dicsérd a napot!!! És hozzá teszem azt is , hogy egyedül álló anyuka vagyok 3 gyerekkel aki minden másnap ledolgozza keményen a 12 órát úgy hogy utazik 3 órát és nem kuncsorog az önkormányzatnál segélyért fizeti az albérletet a rezsit öltözteti neveli iskoláztatja a gyerekeit! Nem lop hogy tudjon adni a gyerekeinek enni és nem kuncsorog és nem sír pedig sokszor lenne miért!! Szóval majd szolj mikor és hol írhatom alá a szegénységi bizonyitványt amit elő álitottál nekem kedves vendég !! :D