Az izraeli nagykövet és nagykövetség azonnali kitiltása


Vendég

#251

2014-07-31 14:47

Ugyanez a faj Odesszában embereket égetett el elevenen!

Vendég

#252

2014-07-31 15:31

Ha az izraeliek Magyarországra akarnak menekülni a háború elől, nem szabad hagyni! Magyarországból ne csináljanak Palesztínát!

Vendég

#253

2014-07-31 20:11

Elég volt már a gyilkolásból, undorító ez az állapot!
Bözsi

#254

2014-07-31 20:27

Békét a világnak!

Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)

2014-07-31 21:55



Vendég

#256

2014-07-31 22:41

Azonnali kitiltást követelek! Kérek mindenkit, tiltsátok ki a zsidókat Magyarországból. Nem szimpatizálok gyerek, és népek gyilkosaival.

Oláh Magdolna



Vendég

#257

2014-08-01 05:45

Szerintem szél ellen nem lehet.....
Zsuzsanna

#258 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-08-01 15:18

#230: kun - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

Primitiv Jobbik ?? Köszi Jobbikos vagyok és több eszem van és több emberség is bennem mint sok szarháziban! Kezdjük ott hogy józan paraszti ésszel többre vinném ezt az országot mint sok tanult diplomás seggfej!! Ja nem szeretsz?? Nem is azért vagyok hogy bárki szeressen, hanem azért hogy a magyaroknak legyen első sorban jobb élete és elsődlegesen a magyar legyen előtérbe!! Támogatok minden nemzetet bőrszintől függetlenül aki nem rombol nem lop nem csal és nem ől!! A többi meg pusztuljon ez van és pont nem érdekel hogy emiatt szeretsz e vagy se!! Választási program.... Ja elolvastad te?? Orbának volt választási programja?? Nem!! Az Mszp-ének volt?? Nem!! Vagy te is eu- párti vagy?? Nem zavar hogy a volt kormányok és eu- tette tönkre az országot!! Mi vagyunk a primitivek?? Nem baj ha röhögök?? Nézz már körbe az országba vagy te is a tv-éböl értesülsz?? Mennyél már ki utazgassál mennyél falvakba falukba beszélgessél már ott lévő emberekkel!! Vagy mi van fél a segged ha nem lennénk az eu-ba lehet kapálni kéne dolgozni meg új munkahelyeket teremteni félnél újra épiteni ezt az országot?? Téged egyátalán nem zavar az hogy eladták már az országot?? És egyátalán nem magyar kézben van!! És még én vagyok meg a Jobbik a primitiv?? Jó reggelt ébresztő

 

http://harcunk.info/index.php/hirek/757-a-legerkolcsosebb-izraeli-mesterlovesz-13-gyereket-nyirtam-ki-ma

 

Nem felelősek?? Ezt majd akkor írd ide nekem mikor az itt élő zsidó vagy zsidó származású elvileg vagy gyakorlatilag magyarállampolgásárgú úgyan úgy elitéli azt amit tesznek az ott lévő zsidók!! Amig ezt nem teszik meg addig felöllem akármilyen ide születtet zsidó akár mehet is vissza Izraelbe!! Akik meg még támogatják innen is és aláírásokat gyüjtenek Izrael védelmébe azok is mehetnek nyugodtan oda!! Nem vagyok hajlandó elviselni egy zsidót se aki emellett kapányol sőt azokat se akik magyarok cigányok vagy felölem lehetnek hupikékek is!! Akik most Izraelt védik igen is takarodjanak innen!! Mert akik ártatlan gyerekeket ölnek azok nem emberek!!

egy magyar

#259 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-08-01 15:34

#258: Zsuzsanna - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

Ez a kun néven írogató egy DK-s agyhalott nyugger. Nem érdemes egy percet sem pazarolni rá.

Zsuzsanna

#260 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-08-01 15:40

#259: egy magyar - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

Csak annyira lenne primitiv mint én máris többet érnénk vele :D

Larry35

#261

2014-08-01 20:38

Vagyunk legalább 1 millióan akik másként gondolkodnak, menjünk ki az utcára mindannyian,minden településen egyszerre és gyakoroljunk nyomást a kormányra hogy szakítson meg minden kapcsolatot Izraellel, ezzel a náci terrorista csürhével. Nem titkolom 3 gyermekes apaként én is megsirattam az áldozatokat, és a tehetetlen düh mardos belülről. Eleget pofáztunk már különféle internetes médiákban hasztalanul, és ezt most nagyon komolyan mondom!! Kiváncsi lennék 1 millió polgár kívánságát is figyelmen kívül mernék-e hagyni.

Vendég

#262 Re:

2014-08-01 21:06

#261: Larry35 -

Számít a tömeg nagyonis, de mindezek mellett okosan kell őket -magyarországi stratégialilag fontos- helyekről eltávolítani. Állítólag IDF (izraeli hadsereg) veterán politikusaink is vannak, meg izraeli kettősállampolgárúak, na ezeket nemzetbiztonsági okokból el kell távolítani, de sűrgősen.


Vendég

#263

2014-08-01 21:41

...az emberek gyilkolása bűn...a Sátán választott népe másként gondolja: ,,A GÓJ NEM EMBER, ÁLLAT......MEG SZABAD ÖLNI,, ....(Talmud)

Vendég

#264 Re:

2014-08-01 21:59

#45: Saky -

..A Magyar Népköztársaságban és  Magyar Köztársaságban ( millió gereket ölt meg a CIONISTA DIKTATÚRA: csak a ,,módszer,, más - a cél ugyanaz, mint Izraelben: kiirtani az őslakosságot  a ZSIDóK érdekében. Míg  Palesztinokat nem lehet erkölcsileg leépíteni- az izraeli  zsidó hatalom sajétkzűleg kényszerül gyilkolni a GÓJOKAT..... addig Magyarországon az arkölcsi romlást a magyarországi zsidó hatalom Magyar lakosság körében véghzvitte - itt a lezüllesztett MAGYAR NŐK önszántukból megöltek 8 millió gyereket!!!

 

Please

#265 Beiktatott petíció, ide is kérnénk aláírást!!!!

2014-08-02 11:17

http://www.peticiok.com/signatures/kerelem_minden_allam_kormanyahoz/start/120

"DrEsterházy Orsolya
Magyar vagyok, Libanon fővárosában, Bejrútban, élek és dolgozom jelenleg. Nagyon közel hozzánk NÉPIRTÁS folyik, Palesztin állam Gázai és Ciszjordániai övezetekben Pár napja a helyszínen voltunk, jelenleg is itt vagyunk. Tegnap elindítottunk egy nemzetközi Petíciót, kérelmet, többször közzé tettük, megosztottuk olyan csoportok és közösségek oldalán, akik Palesztinával szolidárisak. Szomorúan tapasztaltuk, tapasztaljuk, hogy mindenhol süket fülekre talált ... valamiért elhatárolódnak az aláírástól. Tudni kell, a kérelmünk beiktatták azon kormányhivatalok ahol Izraelnek külképviselete van.
Ez eddigi aláírásokat köszönjük. Nagyon sok aláírásra lenne még szükség ahhoz, hogy gyakorlatba is léphessen kérelmünk, követelésünk. Ez idáig csak fél siker, amit elértünk, tudomásul vették, iktatták és nem a kukában landolt a Petíciónk."

Vendég

#266

2014-08-02 17:53

A NÉPIRTÁST LEKEL ÁLITANI ÉS IZRAELT FELELŐSÉGRE VONNI.

Vendég

#267

2014-08-02 19:23

Sajnos nem tudok nem egyetérteni.

Vendég

#268 Re:

2014-08-02 20:00

#256: -

A hülyéket nem lehet kitiltani? Veled kezdhetnénk! Mi köze a magyar zsidőknak az izraeli kormány politikájához? Pont annyi, mint neked a cigánybűnözéshez!


Vendég

#269 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-08-02 20:05

#258: Zsuzsanna - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

Már ne haragudj, de egy nő, aki ilyen mosdatlanul beszél, már kiállította magáról a szegénységi bizonyítványt. Ennél több párttagra és véleményre, köszi, de ezek után nem is vagyok kíváncsi!

Ilyen kaliberű emberekkel szerencsére nem is kell tartani attól, hogy kormány közelbe kerülnétek. Tanulj meg viselkedni, mert ezen a szinten világít a szádban a negró!


Vendég

#270 Re: Re:

2014-08-02 20:07

#264: - Re:

Az ilyet nem kéne nőnek sem nevezni! Semmi köze a zsidóknak hozzá, ez a nyugatról beáramlott erkölcsi fertő eredménye.

kun

#271 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-08-02 20:10

#259: egy magyar - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

Ha csak ennyi ész szorult beléd, akkor csak sajnálni tudlak. A nyugger kort meg sem érem már talán, mert hőn szeretett Törpeviktátorod addig emelni a korhatárt.

Mi van, félsz tőlem és nem mersz vitába szállni, mert tudod, hogy alul maradsz?

Nevetséges vagy!

Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2014-08-03 19:26


Zsuzsanna

#273 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-08-03 19:27

#271: kun - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

Kedves Kun :D Nem vitázunk agymosott emberekkel! Adjon az Isten Szebb jövőt !! Nem nekünk  kell felébredni a mély álomból hanem neked!

Zsuzsanna

#274 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-08-03 20:05

#269: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

Köszönöm szépen véleményedet, de nem nagyon érdekel, mit gondolsz rólam! Szegénységi bizonyítványt tudnék adni itt az országban nagyon sok embernek köztük Neked is! Másik, aki vendégként mond, rólam véleményt magasról letojom! En legalább vállalom a nevemet és az arcomat is hozzá!! Ja és még valami, mert nem beszélek, erkölcsösen meg diplomásan nem azt jelenti, hogy nem vagyok Jó ember! Es inkább világítson egy néger negró     a számba, mint hogy kétszínű féreg legyek vagy köpönyegforgató hol egynek nyalok hol másiknak! Nem teszik a stílusom? Szerinted ez engem mennyire érdekel? Munkahelyemen szeretnek a kollegák a vendégek úgy szintén Mert mindenkivel megtalálom a hangot a családom így fogad el, ahogy vagyok, a gyerekeim szeretnek, tisztelnek ismerőseim tudják, ha hívnak, hajnali 3-kor én elérhető vagyok és megyek, ha baj van! Gondolod, hogy a te idegen vendég véleményed nekem számit, valamit? : D Semmit, mert az van, ami a szívemen az a számon, és hogy mondom el az meg az én magánügyem! Vagy így fogadod, el vagy NEM Kell elolvasni Amit, írok és Ennyi! További Szép estét napot:))   És légy nyugodt, mert lesz még kormányon a Jobbik: D Nyugtával dicsérd a napot!!! És hozzá teszem azt is , hogy egyedül álló anyuka vagyok 3 gyerekkel aki minden másnap ledolgozza keményen a 12 órát úgy hogy utazik 3 órát és nem kuncsorog az önkormányzatnál segélyért fizeti az albérletet a rezsit öltözteti neveli iskoláztatja a gyerekeit! Nem lop hogy tudjon adni a gyerekeinek enni és nem kuncsorog és nem sír pedig sokszor lenne miért!! Szóval majd szolj mikor és hol írhatom alá a szegénységi bizonyitványt amit elő álitottál nekem kedves vendég !! :D

 

 

Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)

2014-08-03 20:30