Közalkalmazotti bértábla

DAJKA

/ #252 #88: léda - ne legyünk elégedetlenek a mai világban, ahol sokan örülnének egy udvaros vagy titkárnői

2014-07-25 19:26

"Kedves" Léda!

Engem nagyon felháborít a hozzászólásod! Azért mert valakinek nincs 1,2,3, diplomája az már nem ember?? Sajnos nem mindenki teheti meg, hogy tovább tanuljon, és ha szeretné magát képezni ahhoz pedig pénz kell de ebből a fizetésből nem telik!!!!!! Tapasztalatom pedig az, hogy attól mert valakinek diplomája van nem biztos hogy többet is tud,vagy többet is ér,van aki még annyit sem tanult meg a diplomával,hogy köszönjön!!!!!!! Na igen ezt nem a diplomával adják! Nagyon sok ember akinek nincs diplomája többet ér mint más diplomával!Sokan kijönnek frissen az iskolapadból és diplomájuk van (mert az apuci és anyuci kifizette neki az egyetemet, főiskolát és átbukdácsolt minden évben) majd elmennek dolgozni egyből valami kis főnöki posztot kap, ők azok akik átgázolnak az embereken.Sokan vannak akik igen tesznek is érte és sokat tanulnak.Én is szerettem volna képezni magam tovább de sajnos nem tudok 250- 300.000ft-ot kifizetni okj tanfolyamokra a (bruttó 118.000ft)és ez fizetésből!! Hajrá technikai dolgozók és egyebek!!