Kpop Magyarországon is

Manami

/ #49 Re:

2011-08-19 17:42

#32: Hoshi -

nem vagy kinézve :) ez a te véleményed Hoshi. A mondanivalódban van igazság, és biztos vagyok benne hogy ezt a petíciót nem csak olyanok írják alá akik 2 hétig szeretik őket :) azoknak nem is kellene..mert a fellángolás nem jó. Természetesen ezt a petíciót sem lehet beadni úgy a TV-nek hogy 200-300 körüli aláíróval mert ehhez jóval több kell, mert lehet hülyének néznének, mert ez így kevés lenne pedig rengeteg. Ezért ezt a petíciót úgy terveztük (legalábbis én) hogy nem ebben az évben adjuk be, hanem majd később valamikor,amikor már sokkal többen írják alá ^^ az meg kérdéses, hogy mennyien fogják az elkövetkezendő években aláírni :)

Én nagyon örülök neki hogy már ennyien vagyunk itt :) de igazság szerint én is nagyon félek attól hogy divat zene lesz, de ezt muszáj EGYÜTTESEN kiküszöbölnünk, és nem engedni azoknak az embereknek akiken látszik hogy csak divatot csinálnak belőle. Mert így van, ez a mi kis világunk és a mi érzéseink.. és bizony teljesen más világ ^^ egyébként a BEAST-t számait már az egyik adón vetítik, igaz nem magyar de akinek pl. Digi TV-je van az látja ha rákapcsol..(nem jut eszembe az adó).. a Beautiful számot is láttam már, a Bad Girl-t, a Shock-ot meg a Breath-et.. :D pedig eddig csak a Shock volt.. és ezek koreai, japán és angol változatban mentek :D jóvolt hallgatni.