Vass Gabit szeretnénk!


Vendég

/ #34 Re: Re:

2014-07-01 09:03

#27: 3 gyermekes anyuka saját tapasztalatból - Re:

Kedves 3 gyermekes anyuka!

Ne haragudj, de több dolgot nem értek az írásodban: az ügyeletes orvos adott neked vizet, te miért nem vittél?  A férjed itatott: miért, kinek kellett volna itatnia? Gabinak? Én is Gabinál szültem, pontosan tudom, hogy előre többször elmondta, hogy vigyünk enni- és innivalót, vízből vigyünk SOKAT. Sőt, tőle tanultam azt is, hogy legyen nálunk sportkupakos 0,5 literes palack is, mert vajúdás közben abból a legjobb inni. Nagyon csodálkoznék, ha neked ezeket nem mondta volna el.

Hogyhogy 1,5 órát várt rád az orvos, mert nem tudtál kimenni a vizsgálóba? A vizsgáló és a vajúdó kb. 5 méterre van egymástól, ha az orvos vizsgálni akart (és erről Gabi nem tudott, mert ha tudott volna, átkísért volna), 1,5 óra alatt nem jutott eszébe megtenni azt a 5 métert, hogy miért nem jössz már? Ne haragudj, tényleg nem kötözködni akarok, de ez teljesen életszerűtlen. Gabi pedig nem azért van ott, hogy végig a nyakadon üljön. Nálunk nem fordult elő, hogy 1,5 óra eltelt volna anélkül, hogy rám nézett volna. Fél óránál több nem telt el sosem úgy, hogy ne jött volna be. Sőt olyan is volt, hogy kiment, de nagyon kellett volna, hogy ott legyen, felhívtam, és fél perc múlva ott volt. És milyen díját fizetted ki előre? Én nem hallottam a környezetemben senkiről, aki nála szült, és akinek azt mondta volna, hogy a szülést ennyiért és ennyiért vállalja.