ZÉRÓ TOLARENCIA A DEVIZAADÓSOK ÜGYÉBEN


Vendég

/ #20

2014-06-30 08:59

Szives figyelmébe ajánlom mindenkinek a Figyelő 06.28.-i számábanaz"ezzel a bankok nem járnak jó" című cikket!
Felháborodva olvastam ,hogy Kúti Ákos az Equilor Befektetési Zrt vezető elemzője szerint az árfolyamrés utólagos kifizetése miatt a bankokra 50-70 milliárd,az egyoldalu szerződés módosítás miatt 100-400 milliárt forint teher hárul!!!!! HÁT ARRKOR MEKKORA HASZONNAL DOLGOZNAK A BANKOK A DEVIZA ALAPÚ HITELEZÉS ESETÉBEN ????? Nem érdekes ,hogy erről egyetlen egy magyarországi "VeZETŐ ELEMZŐ" sem számolt még eddig be !!!!!! Miért csak arról beszélnek,hogy szegény bankoknak mekkora veszteségük lesz.SEMENNYI!!!!! Csak könyvelés technika az egész és persze a bankok nem szeretnének megválni ekkora nyereségtől!!! De még ennél is nagyobb baj ,hogy kis hazánkban ninc s összetartás!!!! Sajnos a sok magyar talpnyaló (média)támogatja őket,úgy is hogy akár a saját fajtája ellen fordul.Minket devizahiteleseket miért nem sajnál a sajtó ?? Bár nem is kell hogy sajnáljanak csak támogassanak abban ,hogy végre tisztességes elszámolásba legyen részünk.
Én 2006-ban 133 Ft/CHF 7 millió forintot vettem fel.Tehát 7 éve fizetem és a tartozásom jelenleg 9.800.000,-ft!!!!! a bank szerint és persze ez változik mindig az árfolyam miatt.