ZÉRÓ TOLARENCIA A DEVIZAADÓSOK ÜGYÉBEN


Vendég

/ #40

2014-06-22 10:14

Én személy szerint egyetértek a petícióval minden tekintetben!Amit a bankok megengednek maguknak az már felháborító!Egy nyolcmilliós devizahitel gyanánt 18.5 milliót kell visszafizetni!Ami engem nagyon felháborít,a bankok egyfolytában azt skandálják,hogy árfolyam alakulása miatt emelkednek a törlesztő részletek!Akkor kérdezném,hogy az OTP bank,honnét tudja az általa kiküldött, hitel visszafizetési tervezetben,hogy az elkövetkező években hogyan alakul az árfolyam?Azért kérdezem mert éves, és havi szinten felbontva tájékoztatnak,hogy milyen árfolyamon mennyi lesz a hitel lejártáig a hitelem törlesztő részlete!Honnét tudja az OTP bank,hogy pl.220.februári hónapban milyen árfolyamon számolják a hitelem törlesztő részletét?Nagyon félő,hogy a kormány nagyon nem a szegény emberek mellé fog állni ebben az ügyben.A reklámadót két nap alatt elfogadták,akkor ehhez a nagyon sürgős megoldásra váró üggyel miért várnak szeptemberig?Ha nekem van törvény javaslatom /több is /akkor miért nem lehet ezt is két nap alatt tető alá hozni?