Az akác legyen hungarikum!

ifjpalyizoltan

/ #4511 Botanász vélemények

2014-03-18 07:34

Kedves Hozzászólók!


Az alábbiakban közlöm azt a linket, amelyen Lengyel Attila botanikus közzétette a 2014. 03. 07. - 09. között Sopronban megrendezésre került 'X. Aktuális Flóra- és Vegetációkutatás a Kárpát-medencében nemzetközi konferencia' pénteken 20.00 órai (!) kezdettel megrendezésre került vitaestjének állásfoglalását a fehér akác megítélésével kapcsolatban. Ugyanitt olvashatóak a méltatlanul késői időpontban zajlott vitaest egyoldalú előadásai.

http://lengyel-attila.blogspot.hu/2014/03/flora-konferencia.html?showComment=1395126921766

Lengyel Attilának az erről szóló 03. 17., hétfői blogbejegyzésére röviden reagáltam az 1. számú hozzászólásban, mely itt olvasható, amennyiben nem kerül kicenzúrázásra, amelyre már számos ökológiai blogger honlapján sor került, holott senkivel nem voltam indulatos, csupán egy-két tárgyilagos kérdést tettem fel.

Tanulság. Aki az akác mellett ki mer állni, annak az arca legyen kova ás állja ki a kritikákat is. Aki az akácot csőlátással támadja, bátran burkolózhat nicknevek anonímitásába és nem kell figyelmet fordítania a másik oldal záporozó kérdéseire.

Vagy tévedek? talán hamarosan meglátjuk, milyen választ ad Lengyel Attila. Talán...


Üdvözlettel!



a Kezdeményező
egy nyírségi erdőmérnök