deviza alapú csalás ellen


Vendég

/ #234

2014-03-03 20:19

Szükséges a Petició(A zagyva ,latin nyelven mit is jelent?), a Szin-Ház????

A mai napon én is megtettem a büntető feljelentést a Füzesabonyi Rendőrkapitányságon, ezt javaslom minden deviza(????)hitelesnek,de nemcsak a Bank ellen,hanem azon politikai elit ellen is,akik a banktörvényt megszavazták és ezzel jóvátehetetlen kárt okoztak a magyar nemzettársaiknak testi, lelki, szellemi,érzelmi hatást kiváltva.Kérjék meg az áldozati segély folyósítását a törvények értelmében,mindaddig,amíg az "Igazságszolgáltatás"mindenki számára megnyugtató módon le nem zárta ezt a szégyenteljes ügyet.Sajnálatos módon kedves barátom Te nem akartad,hogy veled menjek egy szerdai napon két bankba is,a Dr Léhmann György a lányomnak és részemre sem adott időpontot a büntető per megindításának ügyében,ez ok folytán nem tudom,hogy Ti melyik oldalt képviselitek valójában.Nem az utcán kell színházat játszani,hanem a bírósági termekben,kell jogainkat érvényre juttatni egy pertársaságban,ha kell magánvád indításával.Nem jó a jelszó,mert nem a deviza alapú csalás ellen kell tusakodni,hanem az igazságért,jogaidért kell a végsőkig kitartva kéz a kézben egységben menetelni a tárgyalásokon.Kérlek küld már át az összes feljelentésedet hivatalos formában az e-mailemre és akkor megküldöm én is azt,amit ma megtettem küldetésből,amit Égi Apám,Anyám és a Fitestvérem.Fénytestvérem,a Pártus Jézus,a Magyarok Szent Koronája sugalmazott.

Áldás,békesség legyen utunkon,itt,most és mindörökké,a Mindenható Isten által,kinek neve nincsen,ki megnyilvánulatlan és mégis megnyilvánult.

Egy ősi mondással búcsúzom:A látható gyökere a láthatatlanban rejlik.Ez az igaz és a való!!!!

Szeretettel ,Wénnész István Szihalomról (Régen Zenu-Halmu=Szent-Úr-Halma),az Öreg Sólyom.