deviza alapú csalás ellen

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) deviza alapú csalás ellen petíció automatikusan generált fórumtémája


Vendég

#226

2014-01-28 23:26

aláírásomon kívül közjó cél érdekében munkámal is tudom támogatom az Amk-t Apostoli Magyar Királyságot a jelenleg jogilag hivatalos jogos államot

Vendég

#227

2014-01-29 11:46

Reklám helyet vásárolni nem tudok. Nyugdíjas vagyok,
nyugdíjam 53.000 Ft. Ebből fedezem a Máltai Szeretet Szolgálat Idősek Otthonának, mert itt élek a gondozási díjat, ami nyugdíjam 80%-a. ez jelenleg
41.780 forint. Személyes szükségleteim: Telefon, cigaretta, kávé.

Vendég

#228

2014-02-04 11:48

A TEREMTŐ mindent megtesz értünk, de semmit nem tesz meg helyettünk!!!
Utóbbi alapján helyes a rászedettek és segítőik teljeskörű cselekvése (petíciók, feljelentések, perindítások, összefogás), ezáltal lehet teljes a bizonyosság is az igazság végső győzelmében.

Vendég

#230

2014-02-18 20:30

Messzemenőkig támogatom ezt a petíciót.Minden egyes pontja valós. Valójában a bankok bűncselekményt követtek el az emberiség ellen.2001.-től 2.000.000.-forintos tartozásom a mai nappal ugyan annyi. Mit fizettem akkor 13 évig? A bankok válasza hát sajnos ez a devizaárfolyam miatt van.És ennyi többet nem hajlandóak mondani./Raiffeisen Bank/

Vendég

#231

2014-02-23 17:14

Remélem a fáradozásának meg lesz a gyümölcse!

Köszönöm szépen!

Vendég

#232

2014-02-28 21:21

A csalást a törvény erejével büntetni kell, a megcsaltakat pedig kártalanítani szükséges az elszenvedett anyagi és erkölcsi hátrányokért!

Vendég

#233 gazdasági elemzés és jogi megoldási lehetőségek...

2014-03-03 12:57


Vendég

#234

2014-03-03 20:19

Szükséges a Petició(A zagyva ,latin nyelven mit is jelent?), a Szin-Ház????

A mai napon én is megtettem a büntető feljelentést a Füzesabonyi Rendőrkapitányságon, ezt javaslom minden deviza(????)hitelesnek,de nemcsak a Bank ellen,hanem azon politikai elit ellen is,akik a banktörvényt megszavazták és ezzel jóvátehetetlen kárt okoztak a magyar nemzettársaiknak testi, lelki, szellemi,érzelmi hatást kiváltva.Kérjék meg az áldozati segély folyósítását a törvények értelmében,mindaddig,amíg az "Igazságszolgáltatás"mindenki számára megnyugtató módon le nem zárta ezt a szégyenteljes ügyet.Sajnálatos módon kedves barátom Te nem akartad,hogy veled menjek egy szerdai napon két bankba is,a Dr Léhmann György a lányomnak és részemre sem adott időpontot a büntető per megindításának ügyében,ez ok folytán nem tudom,hogy Ti melyik oldalt képviselitek valójában.Nem az utcán kell színházat játszani,hanem a bírósági termekben,kell jogainkat érvényre juttatni egy pertársaságban,ha kell magánvád indításával.Nem jó a jelszó,mert nem a deviza alapú csalás ellen kell tusakodni,hanem az igazságért,jogaidért kell a végsőkig kitartva kéz a kézben egységben menetelni a tárgyalásokon.Kérlek küld már át az összes feljelentésedet hivatalos formában az e-mailemre és akkor megküldöm én is azt,amit ma megtettem küldetésből,amit Égi Apám,Anyám és a Fitestvérem.Fénytestvérem,a Pártus Jézus,a Magyarok Szent Koronája sugalmazott.

Áldás,békesség legyen utunkon,itt,most és mindörökké,a Mindenható Isten által,kinek neve nincsen,ki megnyilvánulatlan és mégis megnyilvánult.

Egy ősi mondással búcsúzom:A látható gyökere a láthatatlanban rejlik.Ez az igaz és a való!!!!

Szeretettel ,Wénnész István Szihalomról (Régen Zenu-Halmu=Szent-Úr-Halma),az Öreg Sólyom.

Vendég

#235

2014-03-04 20:34

FELHÁBORITÓ AMIT CSINÁLNAK A DEVIZAHITELESEKKEL

Vendég

#236

2014-03-15 18:47

Próbáltam egyezkedni,a bankal úgy hogy a felvett kölcsönnek a kétszeresét már visszafizettem,szó szerint belém akarják beszélni hogy én devizát vettem föl,határozottan visszautasítom!!!!Ezt a két nőt akik aláirták a kérelem elutasítást felakarom jelenteni hogy még mindig tévedésbe tartanak:

Vendég

#237

2014-03-19 06:40

Felháboritó amit müvelnek a bankok.

Vendég

#238 Re:

2014-03-19 09:01

#1: -  

 Szeretnék kérdezni!

A következő a kérdésem, szabadfelhasználású hitelünk van.Milyen árfolyamon kell fizetni, mert még mi mindig a legmagasabb deviza eladásin fizetjük.

Nagyon szépen kérem válaszoljon,mert az én tudomásom szerint ,2012 -01-01 jött egy ptk. törvény ,hogy minden deviza hiteles a közép árfolyamon fizesse a kölcsönt. Vagy csak ezt én képzelgem?

Várom válaszát .

Tisztelettel :Székely Emese


Vendég

#239

2014-03-19 22:49

Köszönjük Menyus a munkádat!

Vendég

#240

2014-03-25 20:40

Akik öngyilkosok lettek emiatt a csaló hitel miatt egy embernek összekellene őket fognia (rokonokat)hogy tegyennek feljelentést sajnos mindenn adott,tehát minden bizonyított,emberiség elleni bűncselekmény, stb. Kártéritést követelni,több milliárdot a csaló bankoktól,ill a hazaáruló csürhe kormánytól!!!!!!

Vendég

#241

2014-04-02 20:20

IDEJE LENNE KONKRÉT LÉPÉSEKET TENNI.
1952

#242 Csalás,lopás ,hazudozás.

2014-04-03 02:37

Az emberben még azt a kis reményt is lerombolják,amit,nagy nehezen felépített.És mi ilyen embereknek hiszünk?(KÚRIA)(ORBÁN)de ez,azt hiszem,minden kormányra illik.A nyilvánvalóra is azt mondják,hogy nem így van.Nyíltan a szemedbe hazudnak,és amit még nem tudsz,ami ellen nem tehetsz semmit.Hány embernek kell még meghalnia az ilyen ocsmány hazugság,és csalás sorozat, miatt.A paragrafusok tömkelegét küldöm nekik,(nem vagyok sem ügyvéd,sem jogász)az internetről szedem össze, itt a BUDAPEST BANK-ról van szó,bicskanyitogató válaszokat kapok.Ilyen ocsmányságot még a régi rendszerben sem csináltak.Ezért kellet beengedni ezt a népnyúzó hadat kintről?Akinek csak annyi jut,hogy meg tud élni a fizetéséből,a kölcsöne mellet,az nem igen tud bírósági pereket indítani,ezért várja el,hogy központilag indítsanak el valami megoldást,ami eddig nem történt meg.Dobálják a labdát ide, oda.
Nagy Lászlóné

#243 -

2014-04-03 19:00

Egyetértek a leírtak minden pontjával.
Karaszi Norbert Krisztián

#244 izuzu

2014-04-05 13:33

zuz

Vendég

#245

2014-04-08 13:15

A bankok a legnagyobb uzsorások, börtönben van a helye minden bankárnak, meg annak, aki támogatja őket!!!!!

Vendég

#246

2014-04-30 21:43

Azonnali feljelentés.

Vendég

#247

2014-05-01 06:19

Egyszerűen érthetetlen számomra,hogy ezeket a nagytudású bírákat ki rángatja madzagon,amikor már az ovodás gyerek is megértette,hogy ez a deviza alapú kölcsön köszönő viszonyba sincs a devizával.

Vendég

#248 Re:

2014-05-01 07:49

#1: -

Nagyon fontosnak tartom


Vendég

#249

2014-05-01 08:35

Nekem az ARGENTA Credit-nél van a szabadfelh.hitelem, van már valakinek eredményes jogerős ítélete? Eddig még fizettem, 133 %-a ki van fizetve (tőke, kamat kezköltség).Privátba írjon aki tud segíteni. Köszönöm!
Jano

#250 Közösségi Feljelentés

2014-05-01 09:24

Szevasztok ! Csatlakoztam Péter barátom K.Feljelentéséhez . Leküldték a B-A-Z megyei Ügyészségre, -- majd onnan a - Miskolc Járási Ügyészségre -- de magát a Feljelentést nem . Így kétszer nyertek határidőt az ellentmondásra . Kifogással éltem , és kb. 80-oldalnyi bizonyítékértékű anyaggal megküldtem . Kiváncsi leszek -- végigolvassák, -- értelmezik , -- vagy a szokásos "nem bűncselekménnyel" elutasítják. Ismerek személyesen is egy pár embert az Ügyészségről . No comment Majd meglátjuk. Vagy elkezdik visszaküldözgetni a fővárosba - merthogy azért csak oda tartozna .