TELJES NYILVÁNOSSÁGOT

Naó

/ #88 Miért? Miért nem?!

2014-02-27 20:23

Nagyon nem értem, hogy miért nem kezdett nyomozni az MSZP akkor, hiszen mindenki tudta, hogy ezt a lét a fidesz főzte. Nagyon nagy baj, hogy az MSZP-ben nincs egy ember, aki meg tudná védeni a párt, a kormány álláspontját, és helyette mindíg lohol a ravasz fidesz kommunikációja után. Miért nem fordul ez elő fordítva? A fidesznek annyi vaj van a füején, hogy a világon senki márnak. Miért kell nekünk a vesztes pőozíciójából politizálni? A másik: 2006-ban Gyurcsány ferencnek azonnal ki kellett volna állnia a nagy nyilvánosság elé, és elmondani az öszödit némi magyarázó szöveggel, mert általában értjük mi, egy kissé értelmesebbek, de ez a sok hülye minden sz@rnak bedől, mint az óvodások. El kellett volna magyarázni, mint a 3 éveseknek, hogy értsék. Akkor minden eddigi hülyeségnek, kellemetlenségnek, aljas provokációnak elejét lehetett volna venni. Meg kellett volna erősíteni a beszéd igazságát a plénum előtt, hogy igen, eddig ez így volt, de mot van itt a vége, és kitérni a nagy ellátó rendszereknek a finanszírozhatatlanságára, és mindenre, amit ezen érteni kell.
Én tanultam PR-t. Ez alapszabály, ha az ember, a vállalat, a kormány, a párt ki akarja magát húzni a bajból.