Az akác legyen hungarikum!

sokkk

/ #975 akác

2014-02-09 08:31

sziasztok
a probléma gyökere az eu. mert ha nem lenne eu akkor a mi országunk lenne a leggazdagabb egész európában. így meg az eu lényege. ha mindenki megfigyeli afejlődésben lévő országok lerombolása mind gazdaságilag mind kultúrálisan.csak figyeljétek meg ahíreket a változásokat a különböző értelmetlen szabályozásokat.Én ha tehetném kiléptetném az országot az eu ból.nem lenne hitel az ország nyakában hanem valóban munkahelyek alakulnának új piacok jelennének meg. és felvirágzás kezdődne.És persze az adózás is másképp lenne mert ugye , nincs imf nincss mmonetáris bank aki lenyomja a forintot és hitetlt erőltet az országra mert ha nem akkor csőd lesz az ország sorsa minden ki és beszállítás megáll a pénz elértéktelenedik hatalmas árak.. hadd ne soroljam. azt nem tudom hogy valaki tudja e hogy a föld öt nagy és nagyon agyon gazdag család kezében van? Az amerikai bankok a közelkelet olajmágnásai. Ők irányítanak minket engem téget bárkit akaratukon kívűl.szóval. Eu nem kell és nem lesz kiírtva az akác mert itt megél sok van belőle és valakiknek a szemét igencsak piszkálja.minden olyan intészkedés ami az országot hátráltatja a fejlődésben.csak egy kérdés még. amikor az oroszok voltak itt. akkor jobb volt?ugye nem volt olyan hogy munkanélküliség.ami azt jelentette hogy az ország jól működött.köszi.