Tiltakozás a kormányzati történelemhamisítás ellen

Koppány

/ #202

2014-02-02 15:43

Emberek

Az aktuális hatalom (és most nem Orbánékra gondolok, hanem náluk magasabb szintre) hülyére vesz. Érdekes, a Holocaust nem volt téma, vitatéma az elmúlt 25 évben - mióta úgymond vitázni lehet, csak most. Bizonytalan adatok vannak arra, hogy hány zsidó halt meg a 2. világháborúban - de nem a szám fontos. Sajnálom őket! De
1. Ugyanúgy sajnálom azokat a szerencsétleneket, akik kortól nemtől, nemzetiségtől vallástól függetlenül meghaltak, megsérültek a háború alatt, vagy megalázták kisemmizték őket. Ugyanúgy áldozat a frontra hurcolt kiskatona és a szovjetek által megerőszakolt nő, vagy az a sváb molnár, aminek a malmát vették el - ezeket egy szinten kell kezelni, és nem kiemelni egy réteget a szenvedők közül
2. Nem érzek semmiféle bűntudatot, és nem vagyok hajlandó bocsánatot kérni senkitől a 2. világháborús borzalmak miatt. (apám született akkor, amikor a háború véget ért) Saját tetteimért felelősséget vállalok, de felmenőim esetleges bűneiért nem. Én nem bántottam soha senkit nem is fogok.

Vegyétek már észre, hogy komolyabb gazdasági társadalmi környezeti problémák vannak körülöttünk, mint az, hogy mi történt 70 éve, hogyan állítsunk bíróság elé 70 év után néhány 90 fölötti aggastyánt, akit 20 évesen esetleg magával sodort egy hamis eszme.

Azzal kellene foglalkozni, hogy milyen élete lesz a gyermekeinknek, lesz-e mit enni, ihatnak.e a forrás vizéből, milyen kemikáliákkal tömik őket, mint minket a fölösleges gyógyszerekkel, kiegészítőkkel, E-vitaminokkal, kozmetikumokkal. Tönkre tesszük-e a környezetet felelőtlenségünkkel túlfogyasztásunkal, önzésünkkel, harácsolásunkkal, mesterségesen keltett "igényekkel" (reklám fogyasztói társadalom, 2 évente cserélendő műszaki cikkek). Ki hogy nyűlja le azt, amit a polgár becsületes munkával megtermel?
Ki mehetnek-e a gyermekeink az utcára, biztonságban alhatnak otthon nagyanyáink?

Azt hiszitek a jelen politikai erőknek számítanak a zsidó áldozatok? Az egész arról szól, hogy a másként gondolkodó embereket összeugrasszák és eltereljék a figyelemet a valós problémákról

Gratulálok - sikerült



Fizetett hirdetés

3000 embernek fogjuk hirdetni ezt a petíciót.

Tudjon meg többet...