Küzdjünk együtt! Ne vegyék el a beteg gyermekek támogatásait!

leskovacs

/ #1371

2014-01-17 15:53

Február 28-ig kapom lányom után az emelt családi pótlékot és a gyest. Márciustól már nem fogom. Én sem értek egy ezzel, mert a bőrfotelból az íróasztal mellett nem lehet eldönteni (bár a jelek szerint igen), hogy ki is igazán beteg. Azért kapja a gyógyszereit, hogy nem legyen rosszul, nem feleslegesen tömöm a gyerekemet, mert ha nem lenne muszáj, akkor nem tenném. De könyörgöm!! Azért kapja, hogy ne legyen rosszul!!! Sokat jelent(ett) Nekem is ez a kis pénz. Mi csak 2 féle gyógyszert kapunk, ebből egy rendszeres, de közel 3000 ft havonta, mert erről is hol elveszik a támogatást, hol visszakapja. (Singulair mini) Ha nem olyan lenne a munkahelyem és a főnököm amilyen (ezer hála és köszönet neki) már égen nem lenne állásom.
Aki ezt a törvényt behozta, megfogalmazta, annak kívánom hogy élje át azt, amit mi, asztmás gyerekek szülője, hogy éjjel virrasszon a gyereke ágya mellett, éjszakákon át várva azt, hogy megfullad e vagy sem, és éljen úgy napról napra, mint mi. Mert nem leányálom az biztos!!! MAGYARORSZÁG ÉN ÍGY "SZERETLEK"!!!