Ne a puskádat kapd elő, hanem az érveket!


Vendég

/ #47 Re: Inkább felvilágosítani kéne a szabályokról a felelőtlen gazdákat és minden kutya életben lenne

2014-01-11 12:28

#6: tisztán látó - Inkább felvilágosítani kéne a szabályokról a felelőtlen gazdákat és minden kutya életben lenne

szerintem inkább arrol van szó h a kutyások nem tudnak kimenni az erdőbe annélkül h ne lenne gyomoridegük h egy vadász kilövi a kutyáját. h lehet az h kilövik az embertől 20 éterre rohangáló kutyát(nyakörvel a nayakába) és aztán azt mondják h veszélyt jelentett a vadálományra...? most ez komoly? meg h vaddisznónak nézte... 6 évig voltam katona ,lőttem sokat ,értek a fegyverekhez és a lövéshez is,de ha valaki nem látja h az ebtől 20 méterre gazdi van és a kutya nyakában poráz akkor annak minek puska? ráadásul azt sem mondhatja h 2 kilométerrő lőtt,mert hát ugye az erdőben ritkán lövunk 150 méternél messzebb azt pedig szabad szemmel is látni(irányzék nélül) h vannak-e a kutya közelében. egyébként igazad van tisztán látó ,ha a kutya akit 15 perc elteltével figyelsz az irányzékodon át és látod h mindenféle nyakörv,láthatosági mellény nélül rohangál és épp egy vemhes őzikét hajt az autout felé akkor lődd ki...de pontosan tudjuk mind a ketten és akik még itt olvasnak/irnak h itt most egyáltalán nem az ilyen esetekről van szó..