Ragaszkodunk a Mezzo-hoz.


Vendég

/ #139

2013-12-14 16:48

Több, mint 10 éve nézzük és hallgatjuk a Mezzo-t. Amikor először kapcsoltam erre a csatornára, felhívtam a barátnőmet és elmeséltem, hogy a sok használhatatlan műsor közt találtam egy kincset, amit, ha nézek/hallgatok, teljesen lenyugtat és szinte megszűnik körülöttem a világ és csak azt hallom. Igazán nagyon jó színvonalu előadások vannak, amit egész nap lehet élvezni.
Erre mi történik? kapunk egy körlevelet, hogy megszüntetik, de nincs probléma, mert nem maradunk zenecsatorna nélkül. Ezt már nagyon jól ismerem! Eddig még nem történt olyan, hogy ugyan azt a színvonalat, vagy akár csak megközelítően jó színvonalú másik hasonló műsort kaptunk volna, ha egy jól beválttól megszabadítottak bennünket. Egyre használhatatlanabb csatornák vannak, semmi kultúra, semmi érték nincs egyetlen csatornán sem. Ömlesztik a rosszabbnál rosszabb sorozatokat, elviselhetetlen filmeket. Ha szeretnénk értéket is kapni, akkor természetesen új csomagra kell előfizetnünk, amiben legfeljebb egy olyan csatorna van, ami használható, a többi használhatatlan vacak kötelezően hozzá jár. A mezzo-t is így vettük meg, amikor úgy döntöttek, hogy ez is fizetős lesz. Eltelt pár év és most még azt a lehetőséget is elveszik tőlünk, hogy pénzért élvezhessük azt a zenét, amit már sehol sem hallhatunk, mert - természetesen egy X-faktorral nem bír versenyre kelni egy Csajkovszkij, vagy egy Beethoven. Miért akarják tőlünk, maroknyi kis embercsoporttól elvenni a kultúra eme gyöngyszemét? Ragaszkodunk hozzá, hogy a sok gagyi csatorna közt legalább EGY értékeset hagyjanak meg!

A mezzo hűséges híve Nagy Kinga