Feljelentés a Bankok ellen

Molnár Ibolya

/ #99 Re: Lépések

2013-12-13 09:11

#18: Pannonia Mozgalom - Lépések

ÉN átnéztem az ERSTE BANK részvényeladási szerződését, egyáltalán nem lehetett volna jóváhagyni, mert az osztrák FN, vagyis Pénzügyi Hálóza cégbejegyzésű GmbH, Kft. korlátolt felelősségű kft. megvette a részvények 100 %-át 2010-ben és nem alakult át kötelezően egyszemélyes részvénytársasággá.......vagyis teljesen törvénytelen a működése, amihez a kormány, a nemzetbiztonság és a PSZÁF asszisztál. Ugyanez a Cetelem Bank, az AUCHAN Group ONEY bankja...ott sincs semmi rendben.

Ha átnéztem szakemberként az összes banki, pénzügyi és egyéb szerződéseket, valószínűleg becsukhatna mindegyik csakhogy nekünk évtizedek óta egy nemzetközi maffia hálózatba beintegrálódott mocskos kis kormányaink vannak, szaros kis önérdekkel, mocskos kis üzelmeikkel...belügyminiszter, aki besározódott az olajszőkítésben, embereket öletet, minden mocskos ügylet ben részt vesz ..és mindezek mögött ott van SOROS GYÖRGY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MAGYAROK UNDORÍTÓ AMIHEZ ASSZISZTÁLTOK!! Még az amszterdami kupleráj működtetésében is benne vannak a magyar zsidók és cigányok, fölöttük pedig végső soron a nagy maffia főnök, a világ legnagyobb tömeggyilkosa, SOROS GYÖRGY áll.