deviza alapú csalás ellen


Vendég

/ #42

2013-10-01 15:31

A kilakoltatásokat is le kell állítani, de sűrgősen.Sőt a fenyegetöző leveleket is el lehetne küldeni. Pld. Én átadtam az eszközkezelőnek, mert már nem bírom tovább sem anyagilag sem idegileg, most is ennek a betege vagyok. Agyinfartust is kaptam zárt osztályra is vittek, mert nem sikerűl az öngyilkosság. Most minden hónapban kapom a leveleket, hogy végrehajtanak kilakoltatnak stb. Kársésem az lenne, hogy a rokkantsági ellátás ami 28.405-ft hogy fizessek a folyton enelkedő törlesztőrészletekre, ezést van elmaradásom, mivel ezen összeget 1:1-ben a Bank levonja évek óta. így teljesen ellátatlan vagyok. Nem beszélve arról, hogy miattuk a háznak sem tudok fizetni rezsit, ami szintén lehetetlen a nincs miből. Férjemnek és gyermekemnek nincs semmilyen munkalehetősége, sőt az önkormányzat is fenyeget ahelyett, hogy valamit segítene. Csatorna bekötés történt ezért fenyegetnek. A helyi adót ami évi 6 ezer ft nem tudom fizetni,miből? A csatornabekötési díjat szintén ami lakásonként 230 ezer ft-ba kerűl, de senki sem tudja miért? A Polgármesterünk inkább iszik és úgy vezet és lopnak mellé. Mert ugye Ők megtehetik, csak úgy mint a közös képviselőnk aki már a magánéletünkbe is beleszól!!! Hol élünk tessék már megmondani??? Itt mindenkinek mindent lehet? Kérem valaki segítsen már nem bírjuk sokáig.