Küzdjünk együtt! Ne vegyék el a beteg gyermekek támogatásait!

Vagyok aki vagyok

/ #1273 Re:

2013-09-20 11:49

#1272: eszter7701 -

Kedves Eszter!

A nevem Csendes Csaba, és csak most találtam rá erre az oldalra, mert csak napokkal ez előtt csatlakoztam a Facebookhoz ahol egy kedves ismerősöm megosztotta ezt az oldalt! Nekem nem a gyermekeim szenvednek ettől a betegségtől, hanem az édesapám! Előrehaladott asztmája van, és egy tüdeje, mert 1994-ben dahanat miatt eltávolították a másikat! Olyan súlyos állapotban volt, hogy Áprilisban napi szinten volt 7-8 rohama, Ventolin, Berodualen, Simbicort nem segített! Az orvosok széttárt karral mondták, hogy ők mindent megtettek! Ez nem egy reklám, és hogy ezt bebizonyítsam ide írom a telefonszámomat is 0630/433 45 82, és az e-mail címemet is: csendes0523@freemail.hu  Ekkor ajánlottak nekünk egy cseppet! Íme egy Szegedi orvos cikke, és előadásainak hanganyaga erről a cseppről! http://www.borgyogyaszat.com/lexikon/oxigen.html Ön bizonyára tudja milyen mikor az ember tehetetlenül kénytelen nézni, hogy akit szeret az zihálva magán  kívül a földön vonaglik, és ön felé nyújtja a kezét, hogy segítsen miközben görcsösen szorítja a megmentőnek hitt puffert! Biztos vagyok benne, hogy szeretne segíteni a gyermekeinek! Mi is nagyon nehéz helyzetben vagyunk az említett kormányrendelet miatt, mert ez nem csak a gyerekek ellátására vonatkozott, hanem mindenkire aki ezeket a "gyógyszereket" szedi! Az édesapámnak ez a csepp segített! Reggel, és este 10- csepp 2 dl vízben oldva! Azóta teljesen elmúltak a rohamai pedig nem használ puffereket sem! Kérem olvasson utána, és használják egészséggel! A csepp neve OxyMax!

Tisztelettel:Csendes Csaba

Ui:Remélem tudtam segíteni!