deviza alapú csalás ellen


Vendég

/ #22

2013-07-17 18:02

Segítségét szeretném kérni a jelzáloghitelemmel kapcsolatban.2008 ban vettük fel a svájcifrank alapú jelzáloghitelt.Először 26000 ft-ot fizettünk, majd 49000-et. ez év jan.ban felmondták a hitelszerződést, mivel 52000 Ft nyugdíjból nem tudtam fizetni...Az OTP- Faktoring javasolta, hogy ajánljuk fel a Nemzeti Eszközkezelőnek a 11 milliós családi házunkat.A felvett hitel 3.5 millió, ami most 4.5 millió.Ezt az összeget akarják beszámolni.Nem adnak különbözetet, pedig van még tartozásunk:(Tak. Szövetkezet 400 ezer,Amit vitattunk de a végrehajtó erre a tartozásra +85 ezer Matáv,+950 ezer Egyéb)A fél házra árverést tűztek ki május 16.ra ami jelentkező hiányában meghiúsult. Most e hó 22reújabb árverést tűztek ki, de félő, hogy az OTP tartozás miatt már az egész házra árvereznek!Kérdezem, mit tegyek? A férjem 82 éves,GYÁMSÁG alatt van.Én 70 éves SÚLYOS CUKORBETEG vagyok...Tudatlan vagyok a pereskedésben.KÉREM SEGÍTSÉGÉT. KÖSZÖNETTEL Merkert Istvánné.Dunaharaszti Tavasz u 19.tassy.jusztina@gmail.com.