Augusztusi vizsgaidőszak

sotes hallgató.

/ #48

2013-06-28 16:03

Őszintén szólva az én véleményem az, hogy az idő sosem határozza meg ki nyújtja a legjobb teljesítményt. Szerintem semmi különbség nincs képességekben aközött, ha valaki gyorsan letudja 2-esre a vizsgáját júniusban, vagy tanul rá alaposan és augusztusban megcsinálja 4-5-ösre. Számszerűleg azonban nagy a különbség, és igenis megérdemli az utóbbi a több ösztöndíjat tanulmányi átlaga alapján, mivel többet szenvedett, több időt töltött vele, és több áldozatot tett saját szabadságából. Ha rosszindulatról beszélünk, szerintem nem kellene meglepődni azon hogy mennyi ember próbál szánt szándékkal keresztbe tenni hallgatótársainak, vagy tanárként a hallgatóknak, mivel ez az egyetem "rejtett kurrikulumának" része, hogy kompetícióra és szánalmas vérre menő marakodásra nevel. Az egyetem tematikája, "nevelése" a hibás ebben, és aki nem írja alá a petíciót egy ilyen mindenki lehetőségét bővítő cél érdekében, az sikeresen átesett az agymosáson, gratulálok nekik, életük értelmetlen mint bármilyen orvosi, egészségügyi gyógyító dolgozó. Ha ilyen nemzedéket akarnak felnevelni, ne csodálkozzanak az emberek hogy senki nem foglalkozik a másikkal. Jó estét.